Čerstvá mamina Zdenka Predná (31): Ľudia nás zastavujú, že máme krásny kočík, to ale nie je všetko!

Kočík, v ktorom sa vozí len niekoľkotýždňový Oskar Rózsa mladší, mu vybrali starostliví rodičia vo svojom obľúbenom detskom obchode v Žiari. To ale nie je všetko – kým malý drobec sladko spinká, ani netuší, že pomohol zachrániť kúsok prírody.

Barbara Dallosová
Ilustračný obrázok k článku Čerstvá mamina Zdenka Predná (31): Ľudia nás zastavujú, že máme krásny kočík, to ale nie je všetko!
Zdroj: Dnes24.sk

Bez váhania

Výber kočíka, z ktorého bude malý človiečik sledovať svet prvé mesiace svojho života, je pre každú maminu mimoriadne dôležitý. Známy muzikantský pár, Zdenka Predná a Oskar Rózsa, sa stali novopečenými rodičmi len nedávno. S výberom správneho kočíka si ale hlavu lámať nemuseli. Ako tvrdí Zdenka, našli ho presne tam, kde sa môžu vždy na všetko spoľahnúť, v detskom obchode LE JA v Žiari nad Hronom.

,,My máme odtiaľto pre malého skoro všetko, našli sme si svoj obľúbený obchod. Tu skutočne nielen nakúpite, ale dostanete aj poradenstvo. Cítite, že vám niekto nechce niečo nasilu predať, ale chce, aby ste si odniesli to, čo je pre vás najlepšie,“ hovorí o obľúbenom mieste pre svoje mamičkovské nákupy Zdenka.

Joolz predvída i najmenší detail

Malý Oskar si spokojne odfukuje v inteligentnom kočíku Joolz Day Sense, ktorý funguje tak, aby rodičom čo najviac uľahčil život. Jeho filozofia, takzvaný pozitívny dizajn, predvída aj najmenší detail. Vyrobený je z prírodných materiálov ako biobavlna a konope.

,,Kočík Joolz má komfortný a priestranný hlboký diel, ergonomické sedadlo pre bábätko, nastaviteľnú podopierku pod nôžky, bezpečnostné madlo – odjímateľné z oboch strán jednou rukou, odpružené kolesá a výškovo nastaviteľnú rukoväť. Je to veľmi kompaktný a praktický kočík, ktorý aj menej mocná mamina ľahko poskladá do polohy pre skladovanie. Pre Zdenku, keďže patrí medzi drobnejšie mamičky, je výhodou aj vysoko uložené sadadlo, nemusí sa k Oskarovi skláňať a namáhať si chrbticu,“ vysvetľuje viac o Zdenkinom kočíku majiteľka obchodu Martina Kaldrovičová.

Zvládne aj štiavnické terény

Dá sa povedať, že akýsi malý ochranca prírody sedká alebo ležká prakticky v každom takomto kočíku. Za každý kúpený kočík a následnú registráciu vysadí výrobca Joolz jeden strom niekde v pralese. Certifikát k nemu potom mamička obdrží e-mailom.

,,Ja som veľmi spokojná, veľa ľudí nás aj zastavuje, že máme krásny kočík. Ale mňa veľmi očaril aj ten nápad, že za každý takýto kúpený kočík vysadia v pralese strom. Ten náš bude vlastne rásť spolu s naším malým,“ pochvaľuje si eko filozofiu Zdenka.

Ako ďalej vysvetlila, okrem dizajnu bolo dôležitým kritériom, čo kočík dokáže. Historická Banská Štiavnica, kde mladá rodinka žije, je síce nádherným miestom, jej terény sa ale s kolesami nemaznajú. Keďže Zdenka a Oskar radi vezmú svoju ratolesť aj na prechádzky do štiavnických kopcov, odpružený Joolz je pre jednoducho ideálnym riešením.

Nie je cumlík ako cumlík

V predajni LE JA ale nenájdete len kočíky. Na tomto útulnom mieste majú úplne všetko, čo mamička a bábätko potrebujú. Pomôcky na kojenie, detský riad, hrkálky, obhrýzatká, ktoré pomôžu s boľavým prerezávaním zúbkov, ale aj roboty na prípravu stravy pre dieťatko či na sterilizáciu fľašiek, detský nábytok, kvalitnú lekárenskú kozmetiku, pestrý výber detského textilu a v neposlednom rade, cumlíky. Tie, rovnako ako spomínané kuchynské roboty, nesú meno exkluzívnej španielskej značky Suavinex.

Španielskej značke Suavinex je verná aj Zdenka, a to už od prvých dní materstva. V LE JI ich nájdete v niekoľkých tvaroch i rozmeroch, od prvého cumlíka pre novonarodeniatko, či dokonca predčasne narodené bábätko. Hitom medzi mamičkami sú podľa majiteľky tiež klipy na upevnenie cumlíka. V LE JI nájdete naozaj bohatý výber štýlových klipov, vyrobených podľa posledných trendov v šperkárstve.

,,Dávame si záležať na značkách. Zapĺňame regály len tým, o čom si môžeme byť istí, že je to kvalitné, testované a nezávadné,“ približuje Kaldrovičová.

Detský obchod LE JA nájdete v Žiari nad Hronom na Ul. Štefana Moysesa, v takzvanom ,,účku“. Viac fotiek nájdete v našej fotogalérii!

(PR) – Za obsah zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy. Jeho názory sa nemôžu spájať so stanoviskami a postavením siete portálov Global 24.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame