Martin Károly Futbal

Futbalové trávniky v našom okrese opäť ožili – výsledky ll.triedy Sever

Po letnej prestávke bolo v nedeľu 15.8. na programe l. kolo všetkých okresných súťaží. Bohužiaľ vyčíňanie počasia neobišlo ani futbalové ihriská, preto sa na mnohých miestach zápasy museli odložiť. Súťaž ll. triedy - Sever sa však hrala takmer celá.

Kremnické Bane – Krahule 1:1 V susedskom derby sa na rozmočenom trávniku hral pomerne svižný futbal, miernu prevahu mali od začiatku hostia ale svoje šance v prvom polčase nepremenili. Domáci hrozili zväčša po štandardných situáciách ktoré ale bezpečne pochytal hosťujúci brankár Pavelka. V druhom polčase hostia ešte pridali na dôraze a v 60. minúte išli zaslúžene do vedenia. Po peknej kombinačnej akcii z pravej strany otvoril skóre Valko. O 5.minút bolo však vyrovnané. Po neúmyselne zahranej ruke v pokutovom území rozhodca nariadil penaltu a tú s prehľadom premenil domáci Briatka. Hlavný rozhodca svoj slabý výkon korunoval v 70.minúte keď najskôr neodpískal faul na hosťujúceho prenikajúceho hráča v pokutovom území a následne vylúčil hráča hostí Petruša za protesty. Aj napriek tomu mohli hostia odchádzať s 3 bodmi, no v 87. minúte nastrelili len žrď.

Ostatné výsledky : Stará Kremnička – Pitelová 10:1, Hronská Dúbrava – Kopernica 3:2, Jastrabá – Nevoľné 0:1, Trnava Hora – Ihráč 3:2, Janova Lehota – Šášov nehralo sa

Ak ste futbalový fanúšik, funkcionár prípadne hráč, posielajte nám prosím svoje komentáre o stretnutiach l. a ll. triedy s fotografiami ale aj bez nich na mail futbal.ziar@global24.sk prípadne SMS na číslo 0903535212 a p­rispejte tak k propagácii súťaže. Aktívnych prispievateľov budeme odmeňovať.