Martin Károly Futbal

Futbalový spravodaj okresných súťaží 36. týždeň

Žiar24 vám prináša aktuálne výsledky a tabuľky futbalových zápasov I. Triedy, II Triedy sever a juh.

I.Trieda ObFZ Žiar nad Hronom

Kosorín – D.Ždaňa „B“ 11.9.11 10:30 1:4 ( 0:2 ) Domáci, ktorým sa dlhodobo nedarí, verili v naštartovanie dobrých výkonov práve v tomto zápase. Svojou predvedenou hrou však darovali hosťom víťazstvo a tí si zaslúžene odniesli 3 body. Góly: Štefanovič i. – Jusko 4

Bzenica – V.Lehota 3:3 ( 1:1 ) Domáci podobne ako Kosorín prežívajú nie veľmi vydarený štart do sezóny a ani zápas s V. Lehotou nepriniesol veľké zlepšenie. Aj napriek tomu že domáci dva krát šli do vedenia, hostia vždy do 5.minút vyrovnali. Hostia boli behavejším mužstvom a za predvedený výkon si minimálne bod zaslúžili. Góly: Feher Pataky 2, Leba – Kocian 2, Hudec Matúš

Horná Ves – Lov.Trubín 3:1 Domáci predviedli výborný výkon a aj keď polčasový výsledok bol len 1:0, skóre mohlo byť aj vyššie. Po zmene strán pridali domáci hráči ďalšie dva góly a s prehľadom kontrolovali výsledok. V samom závere ešte inkasovali gól na konečných 3:1. Góly za domácich : Širáň A., Širáň V., Neuschl B.

**Župkov – Kremnica 0:2 ** V priemernom zápase si domáci nevytvorili výraznejší tlak, naopak hral sa priemerný vyrovnaný zápas. V 30.minúte šli hostia po peknej kombinačnej akcii do vedenia 0:1. Domáci si vážnejšie šance na vyrovnanie nevytvorili, naopak – po veľkej chybe domáceho brankára zvýšili na konečných 0:2 a zaslúžene si odniesli všetky body. 30. Tokár, 80. Chladný

Voznica – Brehy 1:1 ( 0: 1 ) V derby zápase začali lepšie domáci, hrozili najme po stranách z centrovaných lôpt. Úvodný nápor nedokázali využiť a v 21.minúte za to pykali po góle Štefana Vozára. Do polčasu domáci zahodili množstvo šancí a tak sa šlo do šatní za stavu 0:1. Po zmene strán hneď v úvode vyrovnal Valach a bolo 1:1. Hostia potom prevzali iniciatívu ale gólu sa už diváci nedočkali a tak sa susedské derby skončilo zmierlivo. Góly: 47. Valach – 21. Vozár Štefan

Vyhne – Lovča 0:2 Slaská – T.Breznica 2:2

1.Brehy 6 4 2 0 14:8 14 2.Lovča 6 4 2 0 10:4 14 3.Horná Ves 6 4 1 1 18:9 13 4.Slaská 6 3 1 2 16:8 10 5.Kremnica 6 3 1 2 16:10 10 6.V. Lehota 6 3 1 2 12:11 10 7.Voznica 6 3 1 2 11:14 10 8.Bzenica 6 2 2 2 16:15 8 9.T.Breznica 6 2 1 3 13:12 ** 7** 10.Lovčica Tr. 6 2 1 3 11:11 7 11.Vyhne 6 2 0 4 9:14 6 12.D. Ždaňa 6 1 1 4 9:16 4 13.Župkov 5 1 0 4 5:17 3 14.Kosorín 5 0 0 5 4:15 0

II.Trieda Sever

Hr. Dúbrava – S.Kremnička 1:3 ( 1:1 ) Hostia boli počas celého zápasu lepším tímom a zaslúžene zvíťazili 1:3, keď konečné skóre stanovili v 65.minúte z pokutového kopu. Góly: Dúbravský – Francz, Pobeška, Paller

Piteľová – J.Lehota 2:2 ( 2:1 ) V obojstranne korektnom a vyrovnanom zápase sa zrodila zaslúžená remíza. Lepšie začali domáci keď sa ujali vedenia 1:0, no hostia dokázali v krátkom čase odpovedať. Do prestávky sa domácim podarilo po pokutovom kope ísť do vedenia, no z tej istej situácie po zmene strán stanovili hostia konečný výsledok zápasu 2:2 Góly: Miklo, Spišiak Stanislav – Gustinák, Karásek Marian

Krahule – Ihráč 4:3 ( 0:1 ) Po uctení si pamiatky tragicky zosnulého kapitána hokejovej reprezentácie Pavla Demitru sa začal hrať na Krahuliach svižný futbal. Domáci v úlohe favorita začali lepšie, no hostia už do 30.minúty hru vyrovnali a v 32.minúte šli dokonca do vedenia 0:1. Krahule po prestávke začali náporom a v 60.minúte otočili po pokutovom kope za ruku domácich na 2:1. Za 10.minút sa kopala jedenástka aj proti domácim a bolo vyrovnané – 2:2. Domáci hráči ešte zvýšili úsilie a podarilo sa im odskočiť súperovi na 4:2, no v 83.minúte hostia znížili na rozdiel gólu a postarali sa tak o dramatický záver, v ktorom však už gól nepadol.

Jastrabá – Kopernica 3:3 Kr. Bane – Nevoľné 2:0

1.Krahule 4 3 1 0 18:6 10 2.St. Kremnička 4 3 1 0 14:6 10 3.Kr. Bane 4 2 2 0 9:5 8 4.J. Lehota 4 2 2 0 12:9 8 5.Pitelová 4 2 1 1 8:7 7 6.Jastrabá 4 1 2 1 10:10 5 7.Kopernica 4 1 1 2 6:9 4 8.Ihráč 4 0 2 2 8:11 2 9.Nevoľné 4 0 0 4 2:10 0 10. Hr. Dúbrava 4 0 0 4 6:20 0

II.Trieda JUH

B.Štiavnica B – Š.Podhradie 3:2 ( 2:0 ) Domáci mohli už do polčasu vyhrávať 5:0, no množstvo šancí zahodili, naopak hostia boli v koncovke efektívni a zápas sa im podarilo zdramatizovať. Tri body však nakoniec v korektnom zápase veľmi dobrej úrovne ostali zaslúžene doma. Góly: Ferenčík, Kozárik, Benadik – Danko 2

** Rudno n.Hr. – Hr.Beňadik – 2:0** ( 1:0 ) Domáci mali počas celého zápasu výraznú prevahu, no nevyužili množstvo vyložených šancí. Hostia však mohli z ojedinelého protiútoku skórovať, no čistí gól chytil domáci brankár. Domácim sa napokon 10 minút pred koncom podarilo predsa len poistiť víťazstvo gólom na konečných 2:0. Góly – Vozár, Budinsky Martin

H.Hámre – Prenčov- 6:1 ( 4:0 ) Domáci boli jasne lepším mužstvom počas celého zápasu o čom svedčí aj výsledok. Po zmene strán už viedli 5:0 a kontrolovali priebeh zápasu. Hosťom sa podarilo napokon zaznamenať aspoň čestný úspech a domáci pečatili výsledok na konečných 6:1. Goly : Laurov 3, Chmola, Mokrý, Graus – Riznár

Malá Lehota – O.Grúň – 5:1