Kompletný futbalový prehľad v regióne: Zoznam zápasov jesennej časti

Sezóna je na spadnutie. Prinášame vám kompletný rozpis zápasov v regióne v jesennej časti. Kto, kedy a s kým sa stretne na trávniku?

Barbara Dallosová
Ilustračný obrázok k článku Kompletný futbalový prehľad v regióne: Zoznam zápasov jesennej časti
Foto: Jozef Milan

VI. Liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH

3. kolo NE21.8.16 o 16:00
Ladomerská Vieska HodrušaHámre
Brehy Repište
Tekovská Breznica Vyhne
Kremnica Horná Ves
Veľká Lehota Pohronie „C“
Slaská Lutila
Bzenica Žarnovica „B“

4. kolo NE 28.8.16 o 16:00
Hodruša Hámre Žarnovica „B“
Lutila Bzenica
Pohronie „C“ Slaská
Horná Ves Veľká Lehota
Vyhne Kremnica
Repište Tekovská Breznica
Ladomerská Vieska Brehy

5. kolo NE 4.9.16 o 15:30
Brehy Hodruša Hámre
Tekovská Breznica Ladomerská Vieska
Kremnica Repište
Veľká Lehota Vyhne
Slaská Horná Ves
Bzenica Pohronie „C“
Žarnovica „B“ Lutila

6. kolo NE 11.9.16 o 15:30
Hodruša Hámre Lutila
Pohronie „C“ Žarnovica „B“
Horná Ves Bzenica
Vyhne Slaská
Repište Veľká Lehota
Ladomerská Vieska Kremnica
Brehy Tekovská Breznica

1. kolo ŠT 15.9.16 o 15:30
Repište Hodruša Hámre
Ladomerská Vieska Vyhne
Brehy Horná Ves
Tekovská Breznica Pohronie „C“
Kremnica Lutila
Veľká Lehota Žarnovica „B“
Slaská Bzenica

7. kolo NE 18.9.16 o 15:00
Tekovská Breznica Hodruša Hámre
Kremnica Brehy
Veľká Lehota Ladomerská Vieska
Slaská Repište
Bzenica Vyhne
Žarnovica „B“ Horná Ves
Lutila Pohronie „C“

8. kolo NE 25.9.16 o 15:00
Hodruša Hámre Pohronie „C“
Horná Ves Lutila
Vyhne Žarnovica „B“
Repište Bzenica
Ladomerská Vieska Slaská
Brehy Veľká Lehota
Tekovská Breznica Kremnica

9. kolo NE 2.10.16 o 14:30
Kremnica Hodruša Hámre
Veľká Lehota Tekovská Breznica
Slaská Brehy
Bzenica Ladomerská Vieska
Žarnovica „B“ Repište
Lutila Vyhne
Pohronie „C“ Horná Ves

10. kolo NE 9.10.16 o 14:30
Hodruša Hámre Horná Ves
Vyhne Pohronie „C“
Repište Lutila
Ladomerská Vieska Žarnovica „B“
Brehy Bzenica
Tekovská Breznica Slaská
Kremnica Veľká Lehota

11. kolo NE 16.10.16 o 14:00
Veľká Lehota Hodruša Hámre
Slaská Kremnica
Bzenica Tekovská Breznica
Žarnovica „B“ Brehy
Lutila Ladomerská Vieska
Pohronie „C“ Repište
Horná Ves Vyhne

12. kolo NE 23.10.16 o 14:00
Hodruša Hámre Vyhne
Repište Horná Ves
Ladomerská Vieska Pohronie „C“
Brehy Lutila
Tekovská Breznica Žarnovica „B“
Kremnica Bzenica
Veľká Lehota Slaská

13. kolo NE 30.10.16 o 14:00
Slaská Hodruša Hámre
Bzenica Veľká Lehota
Žarnovica „B“ Kremnica
Lutila Tekovská Breznica
Pohronie „C“ Brehy
Horná Ves Ladomerská Vieska
Vyhne Repište

2. kolo NE 6.11.16 o 13:30
Hodruša Hámre Bzenica
Žarnovica „B“ Slaská
Lutila Veľká Lehota
Pohronie „C“ Kremnica
Horná Ves Tekovská Breznica
Vyhne Brehy
Repište Ladomerská Vieska

VII. Liga II. Trieda ObFZ ZH, Skupina A

2. kolo NE 14.8.16 o 16:30
Hronský Beňadik Hronská Dúbrava
Stará Kremnička Prochot
Prenčov Rudno nad Hronom
Voznica Banská Belá
Kopernica Trnavá Hora

3. kolo NE 21.8.16 o 16:00
Trnavá Hora Hronský Beňadik
Banská Belá Kopernica
Rudno nad Hronom Voznica
Prochot Prenčov
Hronská Dúbrava Stará Kremnička

4. kolo NE 28.8.16 o 16:00
Hronský Beňadik Stará Kremnička
Prenčov Hronská Dúbrava
Voznica Prochot
Kopernica Rudno nad Hronom
Trnavá Hora Banská Belá

5. kolo NE 4.9.16 o 15:30
Banská Belá Hronský Beňadik
Rudno nad Hronom Trnavá Hora
Prochot Kopernica
Hronská Dúbrava Voznica
Stará Kremnička Prenčov

6. kolo NE 11.9.16 o 15:30
Hronský Beňadik Prenčov
Voznica Stará Kremnička
Kopernica Hronská Dúbrava
Trnavá Hora Prochot
Banská Belá Rudno nad Hronom

1. kolo ŠT 15.9.16 o 15:30
Kopernica Hronský Beňadik
Trnavá Hora Voznica
Banská Belá Prenčov
Rudno nad Hronom Stará Kremnička
Prochot Hronská Dúbrava

7. kolo NE 18.9.16 o 15:00
Rudno nad Hronom Hronský Beňadik
Prochot Banská Belá
Hronská Dúbrava Trnavá Hora
Stará Kremnička Kopernica
Prenčov Voznica

8. kolo NE 25.9.16 o 15:00
Hronský Beňadik Voznica
Kopernica Prenčov
Trnavá Hora Stará Kremnička
Banská Belá Hronská Dúbrava
Rudno nad Hronom Prochot

9. kolo NE 2.10.16 o 14:30
Prochot Hronský Beňadik
Hronská Dúbrava Rudno nad Hronom
Stará Kremnička Banská Belá
Prenčov Trnavá Hora
Voznica Kopernica

10. kolo NE 9.10.16 o 14:30
Hronský Beňadik Kopernica
Voznica Trnavá Hora
Prenčov Banská Belá
Stará Kremnička Rudno nad Hronom
Hronská Dúbrava Prochot

11. kolo NE 16.10.16 o 14:00
Hronská Dúbrava Hronský Beňadik
Prochot Stará Kremnička
Rudno nad Hronom Prenčov
Banská Belá Voznica
Trnavá Hora Kopernica

12. kolo NE 23.10.16 o 14:00
Hronský Beňadik Trnavá Hora
Kopernica Banská Belá
Voznica Rudno nad Hronom
Prenčov Prochot
Stará Kremnička Hronská Dúbrava

13. kolo NE 30.10.16 o 14:00
Stará Kremnička Hronský Beňadik
Hronská Dúbrava Prenčov
Prochot Voznica
Rudno nad Hronom Kopernica
Banská Belá Trnavá Hora

14. kolo NE 6.11.16 o 13:30
Hronský Beňadik Banská Belá
Trnavá Hora Rudno nad Hronom
Kopernica Prochot
Voznica Hronská Dúbrava
Prenčov Stará Kremnička

VII. LIGA II. Trieda ObFZ ZH, Skupina B

2. kolo NE 14.8.16 o 16:30
voľný žreb Janova Lehota
Lad. Vieska „B“ LovčicaTrubín
Ban. Štiavnica „B“ Pitelová
Malá Lehota Ostrý Grúň
Jastrabá Sklené Teplice

3. kolo NE 21.8.16 o 16:00
Sklené Teplice voľný žreb
Ostrý Grúň Jastrabá
Pitelová Malá Lehota
LovčicaTrubín Ban. Štiavnica „B“
Janova Lehota Lad. Vieska „B“

4. kolo NE 28.8.16 o 16:00
voľný žreb Lad. Vieska „B“
Ban. Štiavnica „B“ Janova Lehota
Malá Lehota LovčicaTrubín
Jastrabá Pitelová
Sklené Teplice Ostrý Grúň

5. kolo NE 4.9.16 o 15:30
Ostrý Grúň voľný žreb
Pitelová Sklené Teplice
LovčicaTrubín Jastrabá
Janova Lehota Malá Lehota
Lad. Vieska „B“ Ban. Štiavnica „B“

6. kolo NE 11.9.16 o 15:30
voľný žreb Ban. Štiavnica „B“
Malá Lehota Lad. Vieska „B“
Jastrabá Janova Lehota
Sklené Teplice LovčicaTrubín
Ostrý Grúň Pitelová

1. kolo ŠT 15.9.16 o 15:30
Jastrabá voľný žreb
Sklené Teplice Malá Lehota
Ostrý Grúň Ban. Štiavnica „B“
Pitelová Lad. Vieska „B“
LovčicaTrubín Janova Lehota

7. kolo NE 18.9.16 o 15:00
Pitelová voľný žreb
LovčicaTrubín Ostrý Grúň
Janova Lehota Sklené Teplice
Lad. Vieska „B“ Jastrabá
Ban. Štiavnica „B“ Malá Lehota

8. kolo NE 25.9.16 o 15:00
voľný žreb Malá Lehota
Jastrabá Ban. Štiavnica „B“
Sklené Teplice Lad. Vieska „B“
Ostrý Grúň Janova Lehota
Pitelová Lovčica Trubín

9. kolo NE 2.10.16 o 14:30
LovčicaTrubín voľný žreb
Janova Lehota Pitelová
Lad. Vieska „B“ Ostrý Grúň
Ban. Štiavnica „B“ Sklené Teplice
Malá Lehota Jastrabá

10. kolo NE 9.10.16 o 14:30
voľný žreb Jastrabá
Malá Lehota Sklené Teplice
Ban. Štiavnica „B“ Ostrý Grúň
Lad. Vieska „B“ Pitelová
Janova Lehota Lovčica Trubín

11. kolo NE 16.10.16 o 14:00
Janova Lehota voľný žreb
LovčicTrubín Lad. Vieska „B“
Pitelová Ban. Štiavnica „B“
Ostrý Grúň Malá Lehota
Sklené Teplice Jastrabá

12. kolo NE 23.10.16 o 14:00
voľný žreb Sklené Teplice
Jastrabá Ostrý Grúň
Malá Lehota Pitelová
Ban. Štiavnica „B“ LovčicaTrubín
Lad. Vieska „B“ Janova Lehota

13. kolo NE 30.10.16 o 14:00
Lad. Vieska „B“ voľný žreb
Janova Lehota Ban. Štiavnica „B“
LovčicaTrubín Malá Lehota
Pitelová Jastrabá
Ostrý Grúň Sklené Teplice

14. kolo NE 6.11.16 o 13:30
voľný žreb Ostrý Grúň
Sklené Teplice Pitelová
Jastrabá LovčicaTrubín
Malá Lehota Janova Lehota
Ban. Štiavnica „B“ Lad. Vieska „B“

Foto: ilustračné

Zdroj: Futbalnet.sk

Odporúčame