Ľudovít Havra Futbal

Pozrite si výsledky, tabuľky, strelcov a komentáre k zápasom regionálnych futbalových súťaží: II. LIGA ZÁPAD, III. LIGA, V. LIGA SKUPINA C, I. TRIEDA a II. TRIEDA.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: 11 zápasov odložených, pozrite aktuálne futbalové výsledky + tabuľky

12 Nové Mesto n. Váh. 8 0 1 7 3:18 1

Ďalšie výsledky: Dubnica n. Váh. – Šaľa (4:1), Skalica – Nové Mesto n. Váh. (3:0), Žilina B – Šamorín (2:1), Nitra – Bratislava B (0:1), Senec – Trnava B (hrá sa 17. 9. o 17:30)

III. LIGA

7. kolo – 14. 9. o 15.30 h:

Pohronie B – Teplička nad Váhom (odložený na neurčito)

Žarnovica – Námestovo (odložený na neurčito)

Bytča – Nová Baňa (odložený na neurčito)

16 Čadca 8 1 1 6 7:16 4

Ďalšie výsledky: Martin – Makov (3:0), Lučenec – Čadca (2:0), Kremnička – Rakytovce (-), Krásno n. Kys. – Brusno (3:1), Kalinovo – L. Hrádok (-)

V. LIGA SKUPINA C

Sásová – Repište 1:2 (0:1)
Góly: J. Kubina – M. Pavlík, E. Kmeť

V Sásovej sa hral ťažký zápas na ešte ťažšom teréne, v ktorom sa vedenia ujali hostia, keď sa v 38. minúte po chybe v obrane domácich presadil M. Pavlík. V 70. minúte po peknej akcii zvýšil na 0:2 E. Kmeť. 15. minút pred koncom domáci efektným zakončením „nožničkami“ v podaní J. Kubinu korigovali na 1:2. Následný tlak hostia ustáli a po dlhom čase tak konečne vonku bodovali naplno.

Lieskovec – Štiavnické Bane (odložený na neurčito)

Slovenská Ľupča – Voznica (odložený na neurčito)

14 VOZNICA 6 0 0 6 4:21 0

Ďalšie výsledky: Pliešovce – Hrochoť (-), Bacúch – Šalková (-), Medzibrod – Badín B (-), Č. Balog – Priechod (-)

I. TRIEDA

Banská Štiavnica – Lutila 1:2 (0:2)
Góly: L. Hrabko – R. Kanina, P. Poliak

Domáci začali smolne a už v 7. minúte prehrávali 0:2. V ďalšom priebehu hostí podržal výborný brankár M. Chromík, ktorý zneškodnil niekoľko dobrých šancí Banskej Štiavnice vrátane nepremeneného pokutového kopu M. Zuberníka. V druhom polčase sa domáci snažili s výsledkom ešte niečo urobiť, ale stihli už len korigovať po štandardnej situácii L. Hrabka. V samom závere dostal ešte M. Chromík zbytočnú červenú kartu, ale na výsledku sa už nič nezmenilo.

Slaská – Veľká Lehota 3:0 (2:0)
Góly: T. Silný 2×, P. Gordulič

Domáci mali zápas pod kontrolou a po góloch T. Silného a P. Gorduliča viedli už v 30. minúte 2:0. Potom sa zranil D. Šebeň a domáci museli dohrávať v početnej nevýhode o jedného hráča. Ani táto skutočnosť ich však nevyviedla z miery a v druhom polčase pridali aj tretí rozhodujúci gól na 3:0, ktorým spečatili svoje víťazstvo a zisk troch bodov.

Stará Kremnička – Kremnica 1:1 (0:0)
Góly: A. Milčík – R. Urgela

Brehy – Hodruša-Hámre 1:0 (0:0) – prerušené
Góly: P. Gorbov

V 68. minúte zápasu hráč hostí R. Galeta inzultoval hlavného rozhodcu a zápas musel byť prerušený. Do tohto incidentu domáci viedli 1:0 zásluhou gólu P. Gorbova. Zápas sa bude s najväčšou pravdepodobnosťou kontumovať v prospech domácich Brehov, no zatiaľ ho do úvahy brať nebudeme.

Tekovská Breznica – Bzenica 2:1 (1:0)
Góly: M. Bicka, J. Říha (11 m) – M. Kliman

Horná Ves – Janova Lehota (odložený na neurčito)

Lovča – Hliník nad Hronom (odložený na neurčito)

Góly: P. Baláž 2×, T. Heriban 2× – J. Ivanič

Domáci sa mohli ujať vedenia hneď v úvode zápasu, ale 2 veľké šance nevyužili. Do polčasu však strelili aspoň jeden gól zásluhou P. Baláža. V druhom polčase boli mierne ofenzívnejší hostia, ktorím sa podarilo aj vyrovnať z kopačky J. Ivaniča. To akoby domácich naštartovalo k lepšiemu výkonu a v priebehu 6-tich minút strelili 2 góly. Do konca zápasu si ešte vypracovali niekoľko sľubných šancí a pridali ešte 1 gól na konečných 4:1.

Trnava Hora – Ihráč 2:0 (2:0)
Góly: M. Bílek 2×

Hronská Dúbrava – Krahule 3:2 (2:2)
Góly: Z. Bezdeda 2×, E. Gregáň – D. Brünn 2× (raz 11 m)

Jastrabá – Kremnické Bane 3:2 (2:2)
Góly: vlastný gól (J. Neuschl), P. Mojžiška, P. Mališ – J. Mazúr, J. Weiss

Šašovské Podhradie – Lovčica-Trubín 0:3 (0:0)
Góly: T. Benko, F. Pilnik, M. Kováč

Pitelová – Ladomerská Vieska (odložený na neurčito)

Góly: T. Beňo – M. Hrnčiar

Hostia z Vyhieň boli síce futbalovejší, ale domáci svojou bojovnosť odpovedali na gól M. Hrnčiara gólom T. Beňa a vydreli tak cennú remízu 1:1. V 83. minúte mohol zariadiť tesnú výhru hostí E. Babic, ale svoju šancu z pokutového kopu zahodil.

Hronský Beňadik – Vyhne 0:3 (0:3)
Góly: L. Lachata 2×, J. Vanko

Prenčov – Sklené Teplice 9:0 (4:0)
Góly: R. Blahút 2×, P. Blahút 2×, M. Blahút 2×, A. Chovan, M. Báťo, Š. Beňovic

Prvý polčas bol jasne v réžii domácich, ktorí odchádzali do šatní za stavu 4:0. V druhom polčase patrilo úvodných 20 minút hosťom, ale domáci pridali aj 5-ty gól. Potom to už bolo predstavenie Prenčova, ktorý nakoniec hostí deklasoval v pomere 9:0.

Prochot – Banská Belá 3:2 (2:0)
Góly: J. Michalka 2×, M. Rozenberg – P. Pavlík, Ľ. Hunka

Domáci boli od začiatku lepším mužstvom, vytvárali si viacej šancí a do polčasu aj zaslúžene viedli v pomere 2:0. V druhom polčase pridali aj tretí gól a zdalo sa, že je rozhodnuté. Hostia však zápas ešte zdramatizovali, keď po dvoch dobre zahraných štandardných situáciách skorigovali na 3:2. Vyrovnávajúci gól však už domáci hosťom streliť nedovolili a 3 body tak ostali v Prochoti.

Prestavlky – Rudno nad Hronom (odložený na neurčito)

Horné Hámre – Malá Lehota (odložený na neurčito)