KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalovej jari: V regióne nás čakajú tieto zápasy

Pomaly štartuje v našom okrese jarná časť tohto ročníka. Prinášame vám prehľad zápasov všetkých tímov z okolia. Kde a kedy nastúpia vaši obľúbenci?

Barbara Dallosová
Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalovej jari: V regióne nás čakajú tieto zápasy
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

VI. liga – Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH

14. kolo

  • FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – TJ Sokol Tekovská Breznica – 25.03.2017 15:00
  • TJ Tatran Bzenica – ŠK Slaská – 26.03.2017 15:00
  • TJ Inter Horná Ves – OŠK Brehy – 26.03.2017 15:00
  • MFK ŽARNOVICA B – TJ Partizán Veľká Lehota – 26.03.2017 15:00
  • OŠK Lutila – ŠKF Kremnica – 26.03.2017 15:00
  • FK Vyhne – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – 26.03.2017 15:00
  • OŠK Hodruša – Hámre – TJ Sokol Repište – 26.03.2017 15:00

15. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – TJ Sokol Repište – 01.04.2017 15:30
  • TJ Tatran Bzenica – OŠK Hodruša – Hámre – 02.04.2017 15:30
  • TJ Partizán Veľká Lehota – OŠK Lutila – 02.04.2017 15:30
  • ŠK Slaská – MFK ŽARNOVICA B – 02.04.2017 15:30
  • ŠKF Kremnica – FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – 02.04.2017 15:30
  • TJ Sokol Tekovská Breznica – TJ Inter Horná Ves – 02.04.2017 15:30
  • OŠK Brehy – FK Vyhne – 02.04.2017 15:30

16. kolo

  • FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – TJ Partizán Veľká Lehota – 08.04.2017 15:30
  • OŠK Lutila – ŠK Slaská -** 09.04.2017 15:30**
  • MFK ŽARNOVICA B – TJ Tatran Bzenica – 09.04.2017 15:30
  • OŠK Hodruša – Hámre – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – 09.04.2017 15:30
  • TJ Sokol Repište – OŠK Brehy – 09.04.2017 15:30
  • FK Vyhne – TJ Sokol Tekovská Breznica – 09.04.2017 15:30
  • TJ Inter Horná Ves – ŠKF Kremnica – 09.04.2017 15:30

17. kolo

  • TJ Tatran Bzenica – OŠK Lutila – 16.04.2017 16:00
  • ŠK Slaská – FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – 16.04.2017 16:00
  • TJ Sokol Tekovská Breznica – TJ Sokol Repište – 16.04.2017 16:00
  • TJ Partizán Veľká Lehota – TJ Inter Horná Ves – 16.04.2017 16:00
  • OŠK Brehy – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – 16.04.2017 16:00
  • ŠKF Kremnica – FK Vyhne – 16.04.2017 16:00
  • MFK ŽARNOVICA – OŠK Hodruša – Hámre – 16.04.2017 16:00

18. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – TJ Sokol Tekovská Breznica – 22.04.2017 16:00
  • FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – TJ Tatran Bzenica – 22.04.2017 16:00
  • OŠK Hodruša – Hámre – OŠK Brehy – 23.04.2017 16:00
  • TJ Inter Horná Ves – ŠK Slaská – 23.04.2017 16:00
  • TJ Sokol Repište – ŠKF Kremnica – 23.04.2017 16:00
  • FK Vyhne – TJ Partizán Veľká Lehota – 23.04.2017 16:00
  • OŠK Lutila – MFK ŽARNOVICA B – 23.04.2017 16:00

19. kolo

  • MFK ŽARNOVICA B – FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – 30.04.2017 16:00
  • TJ Tatran Bzenica – TJ Inter Horná Ves – 30.04.2017 16:00
  • OŠK Lutila – OŠK Hodruša – Hámre – 30.04.2017 16:00
  • ŠKF Kremnica – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – 30.04.2017 16:00
  • TJ Sokol Tekovská Breznica – OŠK Brehy – 30.04.2017 16:00
  • ŠK Slaská – FK Vyhne – 30.04.2017 16:00
  • TJ Partizán Veľká Lehota – TJ Sokol Repište – 30.04.2017 16:00

20. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – TJ Partizán Veľká Lehota – 06.05.2017 16:30
  • FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – OŠK Lutila – 06.05.2017 16:30
  • TJ Sokol Repište – ŠK Slaská – 07.05.2017 16:30
  • OŠK Brehy – ŠKF Kremnica – 07.05.2017 16:30
  • OŠK Hodruša – Hámre – TJ Sokol Tekovská Breznica – 07.05.2017 16:30
  • TJ Inter Horná Ves – MFK ŽARNOVICA B – 07.05.2017 16:30
  • FK Vyhne – TJ Tatran Bzenica – 07.05.2017 16:30

21. kolo

  • FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – OŠK Hodruša – Hámre – 13.05.2017 16:30
  • ŠK Slaská – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – 14.05.2017 16:30
  • TJ Tatran Bzenica – TJ Sokol Repište – 14.05.2017 16:30
  • MFK ŽARNOVICA B – FK Vyhne – 14.05.2017 16:30
  • OŠK Lutila – TJ Inter Horná Ves – 14.05.2017 16:30
  • ŠKF Kremnica – TJ Sokol Tekovská Breznica – 14.05.2017 16:30
  • TJ Partizán Veľká Lehota – OŠK Brehy – 14.05.2017 16:30

22. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – TJ Tatran Bzenica – 20.05.2017 17:00
  • OŠK Brehy – ŠK Slaská – 21.05.2017 17:00
  • TJ Sokol Repište – MFK ŽARNOVICA B – 21.05.2017 17:00
  • FK Vyhne – OŠK Lutila – 21.05.2017 17:00
  • TJ Inter Horná Ves – FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – 21.05.2017 17:00
  • TJ Sokol Tekovská Breznica – TJ Partizán Veľká Lehota – 21.05.2017 17:00
  • OŠK Hodruša – Hámre – ŠKF Kremnica – 21.05.2017 17:00

23. kolo

  • FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – FK Vyhne – 27.05.2017 17:00
  • TJ Inter Horná Ves – OŠK Hodruša – Hámre – 28.05.2017 17:00
  • OŠK Lutila – TJ Sokol Repište – 28.05.2017 17:00
  • MFK ŽARNOVICA B – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – 28.05.2017 17:00
  • TJ Tatran Bzenica – OŠK Brehy – 28.05.2017 17:00
  • ŠK Slaská – TJ Sokol Tekovská Breznica – 28.05.2017 17:00
  • TJ Partizán Veľká Lehota – ŠKF Kremnica – 28.05.2017 17:00

24. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – OŠK Lutila – 03.06.2017 17:00
  • TJ Sokol Repište – FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – 04.06.2017 17:00
  • FK Vyhne – TJ Inter Horná Ves – 04.06.2017 17:00
  • OŠK Hodruša – Hámre – TJ Partizán Veľká Lehota – 04.06.2017 17:00
  • ŠKF Kremnica – ŠK Slaská – 04.06.2017 17:00
  • TJ Sokol Tekovská Breznica – TJ Tatran Bzenica – 04.06.2017 17:00
  • OŠK Brehy – MFK ŽARNOVICA B – 04.06.2017 17:00

25. kolo

  • FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – 10.06.2017 17:00
  • FK Vyhne – OŠK Hodruša – Hámre – 11.06.2017 17:00
  • TJ Inter Horná Ves – TJ Sokol Repište – 11.06.2017 17:00
  • MFK ŽARNOVICA B – TJ Sokol Tekovská Breznica – 11.06.2017 17:00
  • OŠK Lutila – OŠK Brehy – 11.06.2017 17:00
  • ŠK Slaská – TJ Partizán Veľká Lehota – 11.06.2017 17:00
  • TJ Tatran Bzenica – ŠKF Kremnica – 11.06.2017 17:00

26. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA – TJ Inter Horná Ves – 17.06.2017 17:30
  • TJ Sokol Repište – FK Vyhne – 18.06.2017 17:30
  • TJ Partizán Veľká Lehota – TJ Tatran Bzenica – 18.06.2017 17:30
  • OŠK Hodruša – Hámre – ŠK Slaská – 18.06.2017 17:30
  • TJ Sokol Tekovská Breznica – OŠK Lutila – 18.06.2017 17:30
  • ŠKF Kremnica – MFK ŽARNOVICA B – 18.06.2017 17:30
  • OŠK Brehy – FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B – 18.06.2017 17:30

VII. liga – II. trieda ObFZ ZH – skupina B

15. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA B – FK Malá Lehota – 18.03.2017 15:00
  • TJ Družstevník Janova Lehota – ŠK Jastrabá – 19.03.2017 15:00
  • FK Sitno Banská Štiavnica B – ----- – 19.03.2017 15:00
  • TJ Družstevník Pitelová – TJ Ostrý Grúň – 19.03.2017 15:00
  • TJ Družstevník Lovčica – Trubín – TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice – 19.03.2017 15:00

16. kolo

  • TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice – TJ Družstevník Janova Lehota – 25.03.2017 15:00
  • TJ Ostrý Grúň – TJ Družstevník Lovčica – Trubín – 26.03.2017 12:30
  • --------- – TJ Družstevník Pitelová – 26.03.2017 15:00
  • FK Malá Lehota – FK Sitno Banská Štiavnica B – 26.03.2017 15:00
  • ŠK Jastrabá – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA B – 26.03.2017 15:00

17. kolo

  • FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA B – TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice – 01.04.2017 15:30
  • FK Malá Lehota – ---------- – 02.04.2017 15:30
  • TJ Družstevník Lovčica – Trubín – TJ Družstevník Pitelová – 02.04.2017 15:30
  • TJ Družstevník Janova Lehota – TJ Ostrý Grúň – 02.04.2017 15:30
  • FK Sitno Banská Štiavnica B – ŠK Jastrabá – 02.04.2017 15:30

18. kolo

  • TJ Slovan Česko-slovenské štátne kúpele Sklené Teplice – FK Sitno Banská Štiavnica B – 08.04.2017 15:30
  • TJ Ostrý Grúň – FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA B – 09.04.2017 13:00
  • ----------- – TJ Družstevník Lovčica – Trubín – 09.04.2017 15:30
  • TJ Družstevník Pitelová – TJ Družstevník Janova Lehota – 09.04.2017 15:30
  • ŠK Jastrabá – FK Malá Lehota – 09.04.2017 15:30

VII. liga – II. trieda ObFZ ZH – skupina A

15. kolo

  • TJ Štart Prenčov – ŠK Hronský Beňadik – 18.03.2017 15:00
  • OŠK Stará Kremnička – ŠK Voznica – 18.03.2017 15:00
  • TJ Hronská Dúbrava – TJ Kopernica – 19.03.2017 15:00
  • ŠK Rudno nad Hronom – ŠK Lesy – 19.03.2017 15:00
  • TJ Partizán Prochot – TJ Sokol Trnavá Hora – 19.03.2017 15:00

16. kolo

  • ŠK Lesy – TJ Partizán Prochot – 25.03.2017 15:00
  • ŠK Hronský Beňadik – ŠK Rudno nad Hronom – 26.03.2017 10:30
  • ŠK Voznica – TJ Štart Prenčov – 26.03.2017 15:00
  • TJ Kopernica – OŠK Stará Kremnička – 26.03.2017 15:00
  • TJ Sokol Trnavá Hora – TJ Hronská Dúbrava – 26.03.2017 15:00

17. kolo

  • OŠK Stará Kremnička – TJ Sokol Trnavá Hora – 01.04.2017 15:00
  • TJ Štart Prenčov – TJ Kopernica – 01.04.2017 15:30
  • TJ Hronská Dúbrava – ŠK Lesy – 02.04.2017 15:30
  • TJ Partizán Prochot – ŠK Rudno nad Hronom – 02.04.2017 15:30
  • ŠK Voznica – ŠK Hronský Beňadik – 02.04.2017 15:30

18. kolo

  • ŠK Lesy – OŠK Stará Kremnička – 08.04.2017 15:30
  • ŠK Hronský Beňadik – TJ Partizán Prochot – 09.04.2017 10:30
  • ŠK Rudno nad Hronom – TJ Hronská Dúbrava – 09.04.2017 15:30
  • TJ Sokol Trnavá Hora – TJ Štart Prenčov – 09.04.2017 15:30
  • TJ Kopernica – ŠK Voznica – 09.04.2017 15:30

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame