KOMPLETNÝ PREHĽAD: Na trávnikoch to cez víkend žilo, Pohronie má dôvod na radosť
Ďalší letný futbalový víkend zamiešal karty v tabuľkách. Pozrite si prehľad výsledkov stretnutí dospelých v regióne.
MUŽI – II. LIGA SK. ZÁPAD
3. kolo
FK Pohronie- OFK Dunajská Lužná 2:0 (1:0)
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pohronie | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 : 1 | 7 |
2 | FC Nitra | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 : 4 | 6 |
3 | Spartak Trnava „B“ | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 : 0 | 6 |
4 | Šaľa | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 : 3 | 6 |
5 | MŠK Žilina „B“ | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 : 2 | 6 |
6 | Sereď | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 : 6 | 6 |
7 | Borčice | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 : 6 | 3 |
8 | Dunajská Lužná | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 : 6 | 3 |
9 | Nové Mesto nad Váhom | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 : 4 | 3 |
10 | Slovan Bratislava „B“ | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 : 7 | 3 |
11 | Senec | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 : 2 | 1 |
12 | Dukla Banská Bystrica | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 : 8 | 0 |
- Ďalšie výsledky: Nové Mesto – FC Nitra 3:2, Borčice – Šaľa 1:3, Slovan Bratislava “B” – Dukla Banská Bystrica 2:1, Sereď – Senec 1:0
III. LIGA STRED
3. kolo
FK Pohronie “B” – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:4 (0:4)
ŽP Šport Podbrezová “B” – MFK Nová Baňa 2:0 (2:0)
TJ Baník Kalinovo – MFK Žarnovica 4:1 (0:1)
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 : 1 | 9 |
2 | Kalinovo | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 : 2 | 9 |
3 | Makov | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 : 4 | 9 |
4 | Kremnička | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 : 1 | 9 |
5 | Podbrezová „B“ | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 : 0 | 9 |
6 | Námestovo | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 : 2 | 7 |
7 | Liptovský Hrádok | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 : 1 | 6 |
8 | Krásno nad Kysucou | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 : 3 | 5 |
9 | Liptovská Štiavnica | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 : 7 | 3 |
10 | Nová Baňa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 : 4 | 1 |
11 | Detva | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 : 4 | 1 |
12 | Lučenec | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 : 11 | 1 |
13 | Čadca | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 : 6 | 0 |
14 | Žarnovica | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 : 7 | 0 |
15 | Pohronie „B“ | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 : 13 | 0 |
16 | Bytča | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 : 14 | 0 |
- Ďalšie výsledky: Martin – Lučenec 5:0, Kremnička – Čadca 3:1, Liptovský Hrádok – Námestovo 0:1, Krásno – Detva 1:1, Makov – Bytča 3:1
V. LIGA SKUPINA C
3. kolo
TJ Sokol Repište – FK Šalková 0:3 (0:2)
ŠK Hrochoť – TJ Baník Štiavnické Bane 3:4 (2:2)
OŠK Lieskovec – TJ Lovča 3:1 (0:1)
# | Klub | Zápasy | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šalková | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 : 3 | 7 |
2 | Brusno – Ondrej | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 : 2 | 7 |
3 | Hrochoť | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 : 4 | 6 |
4 | Rakytovce | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 : 7 | 6 |
5 | Hontianske Nemce | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 : 3 | 5 |
6 | Štiavnické Bane | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 : 6 | 5 |
7 | Lieskovec | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 : 3 | 4 |
8 | Braväcovo | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 : 7 | 4 |
9 | Partizán Čierny Balog | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 : 9 | 3 |
10 | Lovča | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 : 6 | 3 |
11 | Sásová | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 : 7 | 3 |
12 | Selce | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 : 7 | 1 |
13 | Repište | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 : 4 | 1 |
14 | Priechod | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 : 5 | 0 |
- Ďalšie výsledky: Rakytovce – Partizán Čierny Balog 3:2, Braväcovo – Priechod 3:2, Sásová – Brusno-Ondrej 1:2, Selce – Hontianske Nemce 0:0
MUŽI – OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ
3. kolo
ŠK Slaská – OŠK Brehy 2:1 (1:0)
FK Sitno Banská Štiavnica – ŠK Voznica 0:0
FK Filjo Ladomerská Vieska – TJ Inter Horná Ves 1:1 (1:1)
TJ Sokol Tekovská Breznica – TJ Partizán Veľká Lehota 1:1 (0:0)
MFK Žarnovica “B” – OŠK Lutila 4:1 (1:0)
ŠKF Kremnica – TJ PS Hliník nad Hronom 0:2 (0:2)
TJ Tatran Bzenica – OŠK Hodruša – Hámre 5:1 (2:1)
MUŽI – II. TRIEDA SEVER
3. kolo
OŠK Stará Kremnička – ŠK Jastrabá 5:2 (3:1)
TJ Olympic Ihráč – TJ Kopernica 4:1 (3:1)
TJ Sokol Trnavá Hora – TJ Družstevník Janova Lehota 0:1 (0:0)
TJ Dtružstevník Pitelová – FK Pohronie “C” 0:1 (0:0)
TJ Družstevník Lovčica-Trubín – TJ Kremnické Bane 4:1 (3:1)
TJ Hronská Dúbrava a TJ Bučina Šášovské Podhradie – voľný žreb
MUŽI – II. TRIEDA JUH
3. kolo
TJ Slovan ČSŠK Sklené Teplice – MFK Nová Baňa “B” 0:10 (0:6)
TJ Štart Prenčov – ŠK Hronský Beňadik 11:2
FK Vyhne – ŠK Lesy Banská Belá 3:0 (1:0)
Partizán Prochot – TJ Ostrý Grúň 4:1 (1:0)
FK Malá Lehota – voľný žreb
Foto: ilustračné