Naj mesto Slovenska 2017: Na akú priečku sa vyšplhal Žiar?

Slovenské mestá bojujú o akúsi korunku krásy. Medzi nimi i to naše. Aha, na koľkej priečke aktuálne svieti Žiar nad Hronom.

Barbara Dallosová
Ilustračný obrázok k článku Naj mesto Slovenska 2017: Na akú priečku sa vyšplhal Žiar?
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Súťaž o NAJ mesto a obec Slovenska vyhlásil internetový portál Slovakregion. Odštartovala 1. apríla a potrvá až do 31. októbra. Po tomto dátume spoznáme absolútnych víťazov. Ako je na tom momentálne naše mesto?

Po takmer dvoch mesiacoch hlasovania sa Žiar nad Hronom priebežne nachádza na 33. priečke z celkového počtu 142 slovenských miest. Neďaleká Kremnica visí len o pár miest nižšie, na 40. priečke. Rebríčku zatiaľ kraľuje Brezno, na päty mu šliape Spišská Nová Ves a trojicu favoritov uzatvára Púchov.

Do konca súťaže je však ešte ďaleko, a tak aj vy svojím hlasom môžete prispieť k umiestneniu nášho mesta. Zahlasovať za naše mesto môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje. Víťazom sa stane mesto, ktoré počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky súťaže budú známe 6. novembra tohto roku. Sledujte nás preto aj na našom facebookovom profile.

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame