Ľudovít Havra Futbal

Pohronie rozhodlo zápas s Námestovom už v prvom polčase

Pohronie A ťahá po nevydarenom vstupe do jari 3-zápasovú víťaznú sériu a navyše brankár Jaroslav Gramblička už 270 minút neinkasoval ani gól.

Ilustračný obrázok k článku Pohronie rozhodlo zápas s Námestovom už v prvom polčase

III. LIGA VÝCHOD

Dohrávka 20 kola:

Pohronie A – Námestovo 3:0 (3:0)
Góly: Zvara, Sedliak, Sojka

Pohronie je doma na jar zatiaľ neporaziteľné, keďže vyhralo všetky 3 domáce zápasy a súperi im nestrelili ani gól, o čom svedčí aj skóre z domácich zápasov v podobe 8:0. Vonku sa im až tak nedarí, keď vyhrali len jeden z 3 zápasov a to minulý týždeň v Lučenci. Martin a Vranou nad Topľou boli zatiaľ na jar nad ich sily. Prehru vo Vranove však môžeme pripísať zlému terénu, ktorému sa lepšie prispôsobili domáci hráči. V Martine o výsledku rozhodol jeden gól, ktorý si ale domáci za svoj výkon zaslúžili. V nedeľu ich čaká v domácom prostredí derby s prenasledovateľom Duklou Banská Bystrica B. Udivíme, či si domáci udržia domácu neporaziteľnosť a brankár Gramblička svoj čistý štít.