Ľudovít Havra Futbal

Pohronie vstúpilo do novej sezóny prehrou: Pozrite, ako sa to stalo

Pozrite si výsledok, strelcov, aktuálnu tabuľku a priebeh zápasu Pohronia A, ktoré reprezentuje náš región v II. lige západ.

Ilustračný obrázok k článku Pohronie vstúpilo do novej sezóny prehrou: Pozrite, ako sa to stalo

II. LIGA ZÁPAD

1. kolo – 26. 7. o 17.30 h.:

Šamorín – Pohronie 2:0 (0:0)
Góly: R. Krištan, F. Chromý

Domáci začali náporom a už v 6. minúte L. Hutta sám na päťke napálil prízemný center, ktorý však J. Malec zázračne vyrazil. V 20. min. zlikvidoval gólman hostí aj strelu R. Krištana. Hostia do prestávky pohrozili iba strelami M. Adama a R. Paraja.

V druhom polčase Pohrončania domácich zatlačili, no táto prevaha trvala iba 15 minút. Od 60-tej minúty až do konca zápasu boli domáci lepším mužstvo. V 81. minúte išiel sám na J. Maleca L. Hutta a gólman Pohronia opäť skvele vyrazil, no odrazenú loptu P. Blaho neodkopol a R. Krištan otvoril skóre zápasu. O dve minúty po rohu hlavičkoval nepokrytý F. Chromý, ktorý zvýšil na 2:0 a bolo po zápase.

Prvý zápas tak futbalisti Pohronia nezvládli a šancu na reparát budú mať budúci víkend v Dubnici nad Váhom.

12. Senec 1 0 0 1 0:4 0

Ďalšie výsledky: Žilina – Šaľa (3:0), Skalica – Trnava B (4:3), Nové Mesto n. Váhom – Bratislava B (0:1), Nitra – Dubnica n. Váhom (2:0), Sereď – Senec (4:0)