Veľký prehľad víkendového futbalu: Pozrite, kde sa odohrajú dôležité zápasy
Pozrite si prehľad a štatistiky futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú už tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať 24 zápasov, v ktorých budú kluby II. ligy, IV. ligy, V. ligy, I. triedy a II. triedy bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
II. LIGA
25. kolo – 5. 4. o 15.30 h:
Bardejov (4) – Pohronie (11)
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Trnava B (45 gólov – 1,9 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Podbrezová (14 gólov – 0,6 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Podbrezová (44:14)
Najhorší útok: Liptovský Mikuláš (17 gólov – 0,7 gólu na
zápas)
Najhoršia obrana: Pohronie (48 gólov – 2,0 gólu na
zápas)
Najhoršie skóre: Pohronie (23:48)
Líder ligy: Podbrezová (57 bodov, skóre 44:14)
Pohronie A:
Skóre: 23:48
Body: 16
Umiestnenie: 11. miesto
Najlepší strelci: M. Páleník (7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Podbrezová (1:2), Senec (1:2)
Tabuľka strelcov:
1. | M. Hamuľak | Michalovce | 18 |
2. | D. Azevedo | Bardejov | 10 |
B. Vaščák | Podbrezová | 10 | |
3. | Š. Gerec | Podbrezová | 9 |
4. | R. Richnák | Trnava | 8 |
P. Orolín | Senec | 8 | |
D. Leško | Prešov | 8 | |
5. | M. Kochan | Podbrezová | 7 |
M. Páleník | Pohronie | 7 |
MAJSTROVSTÁ REGIÓNU STRED
18. kolo – 6. 4. o 15.30 h:
Nová Baňa (6) – Kalinovo (2)
Pohronie B (15) – Badín (11) (sobota)
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Makov (44 gólov – 2,6 na zápas)
Najlepšia obrana: Kalinovo (11 gólov – 0,6 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Makov (44:19)
Najhorší útok: Krásno nad Kysucou (14 gólov – 0,8 gólu na
zápas)
Najhoršia obrana: Bytča, Pohronie B (36 gólov –
2,1 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Pohronie B (15:36)
Líder ligy: Makov (41 bodov, skóre 44:19)
Nová Baňa:
Skóre: 19:25
Body: 24
Umiestnenie: 6. miesto
Najlepší strelec: M. Kminiak (7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Krásno nad Kysucou (1:2), Závažná Poruba (3:2)
Pohronie B:
Skóre: 15:36
Body: 16
Umiestnenie: 15. miesto
Najlepší strelec: J. Dobrota (4 góly)
Posledné 2 zápasy: Závažná Poruba (0:1), Kalinovo (0:3)
Tabuľka strelcov:
1. | Š. Púchy | Brusno | 15 |
2. | M. Filo | Dolná Tížina | 14 |
3. | P. Husaník | Lučenec | 13 |
4. | J. Pešek | Bytča | 10 |
5. | R. Máč | Kalinovo | 9 |
J. Polka | Čadca | 9 |
IV. LIGA JUH
18. kolo – 6. 4. o 15.30 h:
Štiavnické Bane (10) – Zvolen (1)
Žarnovica (2) – Poltár (8)
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Štiavnické Bane (36 gólov –
2,4 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Fiľakovo (13 gólov – 0,9 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Fiľakovo (32:13)
Najhorší útok: Hnúšťa (11 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Málinec (42 gólov – 2,8 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Hnúšťa (11:38)
Líder ligy: Zvolen (29 bodov, skóre 33:17)
Žarnovica:
Skóre: 26:18
Body: 28
Umiestnenie: 2. miesto
Najlepší strelec: M. Laurov, P. Mikuška (obaja 6 gólov)
Posledné 2 zápasy: Málinec (4:1), Divín (4:0)
Štiavnické Bane:
Skóre: 36:27
Body: 19
Umiestnenie: 10. miesto
Najlepší strelec: D. Budinský (7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Fiľakovo (0:5), Vinica (0:4)
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | P. Valentýni | Málinec | 12 |
2. | A. Nemčok | Vinica | 10 |
3. | J. Sabó | Veľký Krtíš | 8 |
M. Koreň | Kováčová | 8 | |
4. | M. Huďan | Zvolen | 7 |
D. Budinský | Štiavnické Bane | 7 |
V. LIGA SKUPINA C
16. kolo – 6. 4. o 15.30 h:
Repište (4) – Pliešovce (3)
Štatistiky ligy:
Najlepší útok: Šalková (35 gólov – 2,5 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Šalková (8 gólov – 0,6 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Šalková (35:8)
Najhorší útok: Dudince (12 gólov – 0,9 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Dudince (40 gólov – 2,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Dudince (12:40)
Líder ligy: Hriňová (29 bodov, skóre 29:11)
Repište:
Skóre: 23:15
Body: 26
Umiestnenie: 4. miesto
Najlepší strelec: P. Ulbrík (13 gólov)
Posledné 2 zápasy: Jakub (1:4), Priechod (0:0)
Tabuľka strelcov:
1. | M. Purdek | Hriňová | 14 |
2. | P. Ulbrík | Repište | 13 |
3. | L. Palovič | Šalková | 11 |
4. | M. Giertl | Čierny Balog | 10 |
5. | T. Pohorelec | Hriňová | 9 |
M. Choma | Sásová | 9 |
I. TRIEDA
16. kolo – 6. 4. o 15.30 h:
Janova Lehota (13) – Slaská (9) (13:30)
Veľká Lehota (7) – Voznica (6)
Horná Ves (1) – Tekovská Breznica (8)
Hodruša-Hámre (3) – Brehy (11)
Lutila (5) – Kremnica (10)
Lovča (2) – Župkov (4)
Hliník nad Hronom (14) – Rudno nad Hronom (12)
Štatistiky súťaže:
Najlepší útok: Horná Ves (52 gólov – 3,5 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Horná Ves (15 gólov – 1,0 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Horná Ves (52:15)
Najhorší útok: Janova Lehota (12 gólov – 0,8 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Hliník nad Hronom (58 gólov – 3,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Hliník nad Hronom (13:58)
Líder tabuľky: Horná Ves (39 bodov, skóre 52:15)
Pozitívny skokan tabuľky: Veľká Lehota (z 9. na 7. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Slaská (zo 6. na 9. miesto)
Zápas kola: Lovča vs. Župkov
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | A. Širáň | Horná Ves | 19 |
2. | T. Silný | Slaská | 17 |
3. | D. Karakačanov | Horná Ves | 15 |
4. | M. Páleník | Lovča | 14 |
5. | M. Rapčan | Lovča | 12 |
6. | J. Arvaj | Voznica | 11 |
7. | M. Polc | Brehy | 10 |
II. TRIEDA SEVER
16. kolo – 6. 4. o 15.30 h:
Kremnické Bane (8) – Ihráč (6)
Lovčica-Trubín (4) – Pitelová (3) (16:00)
Šašovské Podhradie (12) – Stará Kremnička (1) (15:00)
Trnavá Hora (9) – Jastrabá (5)
Nevoľné (11) – Hronská Dúbrava (10)
Krahule (7) – voľno
Ladomerská Vieska (2) – voľno
Štatistiky súťaže:
Najlepší útok: Jastrabá (55 gólov – 3,9 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Stará Kremnička (6 gólov – 0,4 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Stará Kremnička (44:6)
Najhorší útok: Šašovské Podhradie (15 gólov – 1,2 gólu na
zápas)
Najhoršia obrana: Šašovské Podhradie (43 gólov – 3,3 gólu na
zápas)
Najhoršie skóre: Šašovské Podhradie (15:43)
Líder tabuľky: Stará Kremnička (35 bodov, skóre 44:6)
Pozitívny skokan tabuľky: Pitelová (zo 4. na 3. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Ihráč (z 5. na 6. miesto)
Zápas kola: Lovčica-Trubín vs. Pitelová
Tabuľka strelcov:
# | Meno hráča | Klub | Počet gólov |
---|---|---|---|
1. | R. Pobežka | Stará Kremnička | 16 |
2. | M. Fabian | Lovčica-Trubín | 14 |
3. | J. Janúch | Jastrabá | 12 |
T. Ponický | Pitelová | 12 | |
4. | A. Paučo | Pitelová | 11 |
5. | M. Marko | Hronská Dúbrava | 9 |
6. | Z. Bezdeda | Hronská Dúbrava | 8 |
T. Tončo | Trnava Hora | 8 |
II. TRIEDA JUH
12. kolo – 6. 4. o 15.30 h:
Bzenica (2) – Prenčov (1)
Prestavlky (11) – Vyhne (3)
Ostrý Grúň (10) – Prochot (9)
Horné Hámre (7) – Banská Belá (6)
Banská Štiavnica (5) – Malá Lehota (8) (sobota)
Dolná Trnávka (4) – Sklené Teplice (12) (sobota)
Štatistiky súťaže:
Najlepší útok: Bzenica (55 gólov – 5,0 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Vyhne (11 gólov – 1,0 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Bzenica (55:12)
Najhorší útok: Sklené Teplice (6 gólov – 0,5 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Sklené Teplice (61 gólov – 5,5 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Sklené Teplice (6:61)
Líder tabuľky: Prenčov (30 bodov, skóre 35:17)
Pozitívny skokan tabuľky: nie je (prvé jarné kolo)
Negatívny skokan tabuľky: nie je (prvé jarné kolo)
Zápas kola: Bzenica vs. Prenčov
Tabuľka strelcov:
1. | M. Demko | Bzenica | 18 |
2. | M. Blahút | Prenčov | 14 |
3. | M. Čiliak | Banská Štiavnica | 12 |
4. | P. Kopčan | Dolná Trnávka | 11 |
5. | M. Struhár | Dolná Trnávka | 10 |
6. | M. Ferenčík | Banská Štiavnica | 9 |