Ľudovít Havra Futbal

Pozrite si výsledky, tabuľky, strelcov a komentáre k zápasom regionálnych futbalových súťaží: II. LIGA ZÁPAD, I. TRIEDA a II. TRIEDA.

Ilustračný obrázok k článku Víkendové dohrávky a II. liga: KOMPLETNÝ PREHĽAD s aktuálnymi výsledkami + tabuľky!

II. LIGA ZÁPAD

15. kolo – 1. 11. o 13.30 h:

Pohronie A – Trnava B 1:1 (0:0)
Góly: J. Sekereš – R. Baša

Domáci v netradičnom čase v sobotu zavreli hostí pred ich pokutové územie, ale chýbala im myšlienka šance a hlavne góly. Preto len remizovali a stratili zbytočne dva body. Už v 5. minúte prihral L. Garaj pred odkrytú bránu P. Abrahámovi, ten však zbrklo prestrelil. V prvom polčase sa už nič zaujímavé neudialo a hostia stále narážali na dobre zorganizovanú obranu Trnavy.

Na začiatku druhého polčasu prišli hostia prvýkrát pred bránu Pohronia a hneď aj strelili gól v podaní R. Bašu. Domáci však z protiútoku vyrovnali, keď po centri L. Pelegríniho a neúspešnej hlavičke T. Marušina zblízka dotlačil loptu do siete J. Sekereš. V následnom tlaku domácich sa nepresadil L. Garaj, R. Paraj a ani L. Pelegrini. V záverečnom zúfalom tlaku sa ešte v dobre šanci splašil P. Orolín a netrafil ani R. Paraj po dobrom centri L. Pelegriniho. V sobotu cestuje Pohronie do Šale, ale v stredu 12.novembra o 14:00 hod. hostia na trávniku v Dolnej Ždáni v SLOVNAFT CUPE Slovan Bratislava, kde Vás všetkých srdečne pozývajú.

12 Nové Mesto n. Váh. 15 0 3 12 5:26 3

Ďalšie výsledky: Šamorín – Šaľa (0:2), Nové Mesto n. Váh – Senec (0:0), Skalica – Nitra (1:0), Žilina B – Sereď (0:2), Bratislava B – Dubnica n. Váh. (0:0)

I. TRIEDA

Dohrávka 7. kola – 1. 11. o 14.00 h:

Horná Ves – Janova Lehota 5:0 (1:0)
Góly: D. Karakačanov 4× (2× z penalty), P. Urgela

Horná Ves si doma poradila s posledným mužstvo tabuľky v pomere 5:0. Zo začiatku bol zápas vcelku vyrovnaný a hostia si počínali celkom dobre. Až v závere polčasu ušiel obrane hostí D. Karakačanov a otvoril gólový účet zápasu. V druhom polčase to už bola prevaha domácich a hlavne gólový koncert D. Karakačanova, ktorý strelil v zápase 4 góly a jeden gól pridal aj nestarnúci veterán P. Urgela. Svoje šance si však vytvorili aj hostia, ktorí okrem iného 2-krát nastrelili žrď, ale v Hornej Vsi nakoniec nestrelili ani čestný gól. Horná Ves tak prezimuje na 3. mieste s 5-bodovým mankom na lídra z Tekovskej Breznice.