Martin Károly Futbal

Výprask na Horehroní

Po minulotýždňovej remíze s corgoňligistami v Zlatých Moravciach, sa druhý prípravný zápas na Horehroní Dolnoždaňcom vôbec nevydaril. Na silný mráz boli pravdepodobne lepšie vytrénovaní futbalisti z FK ŽP Podbrezová.

FK ŽP Podbrezová-Dolná Ždaňa 5:0 4:0

Už v 6-tej minúte po nedorozumení stoperov a Grambličku vsietil prvý gol Rusnák. O päť minút neskôr ušiel Ondrejkovi útočník a po jeho centri pohodlne zavesil zas strelec prvého gólu z Podbrezovej. "Domáci nás jednoduchou hrou neustále prehrávali a pripravovali si ďaľšie šance, ktoré premenili Sedliak a Kozička a polčas sme prehrali 4:0. Keď sme sa zorientovali v druhom polčase sme hru vyrovnali ale gól sa nám nepodarilo vsietiť a domáci náskok zvýšili po dlhej lopte Kočanom na konečných 5:0 v 60-tej minúte, komentuje priebeh druhého prípravného zápasu, Stanislav Neuschl, manažér dolnoždaňského klu­bu.

Zostava: Gramblička /46 Packo/,Puliš/45 Arvaj//70 Kamas/,Sekereš,Kriv­jančin/45 Sojka/,Ondrej­ka,Pinka,Sepe­ši,Kamas/45Ci­merman´/,Brašeň/70 Krivjančin/,Zva­ra,Páleník,