Martin Károly Futbal

Zimná liga pokračovala II. kolom

Žiarska zimná liga pokračovala v nedeľu, 5. decembra druhým kolom. V A skupine sa do vedenia dostala Perla, v B- éčku sa zatiaľ najlepšie darí Fenoménom.

2. kolo

Skupina A

Galaktikos – FC Sršne 9:11 (3:6) Na úvod druheho kola sa zrodilo veloke prekvapenie.Treba však uznať že sršne predviedli disciplinovaný výkon a keď obhajca titulu nepremenil ani najväčšie šance prekvapenie bolo na svete…

PSČ 96621 – FC Sa mi nechce 30:6 (14:1) Výsledok zodpovedá pruebehu stretnutia. Mužstvo fc zbiera ešte skúsenosti, ale podľa výkonu z prvého kola ( aj keď hrali prípravný zápas)a tohto druhého si myslíme že bude prínosom pre našu súťaž.

FC Slaská – Wartburgovci 6:11 (4:4) Prvý polčasc sa niesol v znamení vyrovnaného súboja kde hráči slaskej podali výborný výkon v druhom sa však predsa len prejavila kvalita wartburgovcom a rýchlymi gólmi odskopčili súperovi.po tom sa zápas už len dohrával.

Perla – FC Šášov 13:2 (3:0) V tomto zápase bolo od začiatku jasné kto su zapíše 3body.hráči šašova sa snažili ale jednoducho na tohot súpera nemali

Skupina B:

** Pitelovskí strelci – Nesia 4:11** (1:5) Mužstvo z Banskej Štiavnice ukázalo, že s ním treba rátať na najvyššie priečky,hralo len to čo potrebovali a hoci pitelovci podali sympatický výkon nestačilo to na kvalitu „ hostí“

Invisible – Dream Elitte (5:7) 8:19 O výsledku sa rozhodlo už v prvých 10minutach.In­visible stále v zápase doťahovalo a v druhom polčase stavilo všetko na útok.To však dream elitte využilo a goly pribudali len do siete invisible

Loptoši – Fenoméni 5:8 (1:5)
Po prvom polčase sa zdalo že o víťazovi stretnutia je rozhodnuté ale loptoši sa nevzdali a zápas zdramatizovali a diváci nakoniec boli svedkami pekného zápasu.Nakoniec však fenoméni prvopolčasový výsledok udržali…

Blomquist – Blau Granas 6:7 (4:1) Vynikajúci zápas dvoch mužstiev skupiny.B Blomquist hral výnikajúco a vyhrával už o 5 gólov.Svojimi chybami však o víťazstvo prišli pár sekund pred koncom.

1. Fenoméni 2 2 0 0 17:8 6
2. Blau Granas 2 2 0 0 16:11 6
3. Nesia 1 1 0 0 11:4 3
4. Invisible 2 1 0 1 22:17 3
5. Dream Elitte 2 1 0 1 17:20 3
6. Loptoši 1 0 0 1 5:8 0
7. Blomquist 2 0 0 2 7:16 0
8. Pitelovskí strelci 2 0 0 2 9:20 0