Barbara Dallosová Rôzne Správy

Adventná atmosféra v žiarskych domácnostiach: Čitatelia sa pochválili FOTKAMI

Prvá sviečka na adventných vencoch, ktoré značia blížiace sa sviatky, sa už rozhorela. Pozrite, ako vyzerá vianočná atmosféra u Žiarčanov.

Ilustračný obrázok k článku Adventná atmosféra v žiarskych domácnostiach: Čitatelia sa pochválili FOTKAMI
30
Galéria

Čakanie na najkrajšie sviatky v roku symbolizujú adventné vence. Po štyri nedele sa na nich postupne zažínajú štyri sviece, pričom tá prvá sa už tento rok rozhorela.

Už dávno pritom nejde len o vence ako také. Fantázii sa medze nekladú. Adventné sviečky môžu horieť i na keramických podnosoch, špeciálnych svietnikoch či košíkoch.

V kvetinárstvach a na pultoch obchodov nájdeme širokú ponuku už hotových adventných aranžmánov. Tí, čo majú šikovné ruky, sa ale môžu realizovať aj sami.

Adventný venček z dielne našej čitateľky nám prišiel do správy v podvečer prvej adventnej nedele. My sme sa s ním podelili na facebooku Žiar24 a reakcie na seba nenechali dlho čakať.

Pochválili ste sa nám svojimi symbolmi adventu, a to od výmyslu sveta. V komentároch sa objavili klasiké aranžmány s vetvičkami, moderné varianty či originály, ako napríklad adventný veniec z medovníčkov.

Venčeky, ktoré zahájili predvianočný čas v žiarskych domácnostiach, si pozrite v našej fotogalérii.

GALÉRIA: Žiarčania sa pochválili svojimi adventnými venčekmi
30
Galéria

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie