Martin Károly Tlačové správy

Chystáte sa stavať nehnuteľnosť na rekreačné účely? Pozrite si videá s týmito pozemkami

Žiarska realitná kancelária Reality-Service má v ponuke aj pozemky ideálne na výstavbu domu, chaty, či chalupy. Pozrite si aktuálne ponuky z Krahúl, či Hodruše-Hámrov.

Ilustračný obrázok k článku Chystáte sa stavať nehnuteľnosť na rekreačné účely? Pozrite si videá s týmito pozemkami
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

STAVEBNÉ POZEMKY V HODRUŠI – HÁMROCH (video č.1)

Tri stavebné pozemky v intraviláne obce Hodruša – Hámre, časť Banská Hodruša, každý o výmere 800 m2 sa nachádzajú v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov. Sú ideálne na stavbu rodinných domov, chát alebo chalúp. Popri pozemkoch preteká potok Hodrušianka využiteľný na zavlažovanie a priamo na jednom z pozemkov sa nachádzajú podzemné pivnice po rekonštrukcii vhodné ako vináreň. Inžinierske siete – plyn a voda sa nachádzajú pri pozemku, elektrina je na pozemku. Hodruša – Hámre, ako aj jej samotné okolie ponúka široké spektrum celoročných rekreačných a relaxačných možností – Lyžiarske stredisko Salamadra Resort; Hodrušské jazerá; Kúpele Sklené Teplice; Aquapark Vodný raj Vyhne; Historická Banská Štiavnica a jej okolie.
Cena 1 stavebného pozemku o výmere 800 m2 v Hodruši-Hámroch je 35.000 EUR.

POZEMOK V HODRUŠI – HÁMROCH (video č.2)

Pozemok určený na rekreáciu a relax v horskom prostredí, o výmere 6.989 m2, sa nachádza v pôvodnej starobylej baníckej obci Banská Hodruša, ktorej existencia sa spája s baníctvom a ťažbou. Pozemok je slnečný, priestranný, svahovitý, vložený do lona príjemnej prírody, ktorá ponúka svojim milovníkom svoju čistotu a rozmanitosť, možnosť vyhliadok, hubárčenia. V miestnej časti Banská Hodruša je umiestnené najväčšie množstvo prírodných technických a kultúrnych pamiatok.
Cena rekreačného pozemku o výmere 6.989 m2 v Hodruši-Hámroch je 13.500 EUR.

POZEMOK KRAHULE (video č.3)

Pozemok sa nachádza v obci Krahule a ponúka priestor na realizáciu výstavby rodinného domu, chaty, prípadne chalupy. Pozemok je slnečný, priestranný, rovinatý, s príjemným výhľadom. Vzhľadom na výmeru pozemku (2374 m2), je možné ho rozdeliť na dva menšie stavebné pozemky. Obec Krahule je známa svojimi možnosťami v oblasti rekreácie, počas zimnej sezóny využitie lyžiarskych vlekov, ale aj v ostatnom období, možnosť vyhliadky v príjemnej prírode.
Cena stavebného pozemku o výmere 2.374 m2 na Krahuliach je 62.000 EUR.

Informácie o týchto a o ďalších nehnuteľnostiach nájdete na stránke realitnej kancelárie www.reality-service.sk

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte
Bc. Kvetoslavu Antalovú 0905 602 942
alebo
Miroslava Beniaka 0905 369 269
prípadne
Kanceláriu 045 673 21 52

Chystáte sa stavať nehnuteľnosť na rekreačné účely? Pozrite si videá
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie