Martin Károly Futbal

Dolná Trnávka so Župkovom nerozhodne

Prvý polčas bol v réžii domácich , ktorí si vypracovali štyri dobré šance...

I. TRIEDA DOSPELÍ 9. kolo: sobota 2.1.02010 o 13­.00 hod. Dolná Trnávka – Župkov 1 : 1 (1:0) Góly: Dodok – Repiský Rozhodoval Chranček, 50 divákov Zostavy: D. TRNÁVKA: Struhár A. – Dodok, Dovec , Tesák, Struhár M, Slušný, Boška (79.Kopčan), Magula, Kysel, Arvaj(60.Ginič), Rendek ŽUPKOV: Tonhauzer – Borgula, Stribula, Hós, Jelínek, Le, Repiský, Rendla, Eržiak, Hric A., Hric M.(61.Sartoris)

Prvý polčas bol v réžii domácich , ktorí si vypracovali štyri dobré šance. V 39.minúte Boška nastrelil tyč Tonhauzerovej brány. Gól sa im podarilo vsietiť v 43.minúte keď Dodok vystrelil spoza šestnástky a brankár hostí loptu neudržal v rukách. O minútu neskôr sa po zlej rozohrávke v obrane Župkova ocitol sám pred brankárom Arvaj, ale jeho strelu po zemi brankár vyrazil. V 51.minúte prihrával z pravej strany po zemi pred bránu Slušný, ale Arvaj z dvoch metrov, tienený obrancom prestrelil bránu. Župkovu sa podarilo vyrovnať v 57.minúte keď Repiský po prihrávke Hrica nastrelil domáceho obrancu a lopta sa dokotúľala za bránkovú čiaru. V 66.minúte mali domáci obrovskú šancu keď po peknom vysunutí od Magulu išiel sám na brankára Rendek, ale jeho strela popri brankárovi skončila mimo brány. V 76.minúte hostia nebezpečne vystrelili z 35-tich metrov, lopta skočila tesne pred brankárom Struhárom, no ten ju jemných dotykom odrazil nad bránu. V 80.minúte vystrelil spoza šestnástky Kopčan, no Tonnhauzer jeho dobrú strelu chytil. V poslednej minúte zápasu domáci nevyužili pokutový kop a tak sa zápas skončil remízou. Miroslav Kúšik