Futbal

FK Pohronie bude mať nového trénera: Milan Nemec rezignoval

Milan Nemec odstúpil z postu hlavného trénera FK Pohronie. Ako bude klub riešiť túto situáciu.

Ilustračný obrázok k článku FK Pohronie bude mať nového trénera: Milan Nemec rezignoval
Zdroj: TASR

Milan Nemec sa z osobných a zdravotných dôvodov rozhodol rezignovať na pozíciu hlavného trénera futbalistov FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa. Fortunaligového nováčika v najbližších stretnutiach povedie druhý člen doterajšieho trénerského tandemu Rastislav Urgela, ktorému bude dočasne pomáhať mládežnícky kouč Radoslav Vanko. Klub bude v najbližšom čase hľadať náhradu.

„Je nám to veľmi ľúto, no jeho rozhodnutie rešpektujeme v plnom rozsahu. Ďakujeme za prácu, ktorú pre náš klub odviedol počas dvoch sezón, keď sa podarilo z tímu bojujúceho o záchranu v II. lige vybudovať mužstvo, ktoré postúpilo do Fortuna ligy. Aj keď už nebudeme naďalej spolupracovať, meno trénera Milana Nemca ostane navždy spojené s naším klubom a trvalo zapísané v jeho histórii,“ uviedlo Pohronie na svojej oficiálnej stránke.

Nováčik prehral s úradujúcim šampiónom ŠK Slovan Bratislava 1:3 a vicemajstrom FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:5. V tabuľke mu patrí predposledná jedenásta priečka, v sobotu o 19.00 h nastúpi v treťom kole FL na ihrisku MFK Ružomberok.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Toto povedal Milan Nemec po premiére Pohronia vo Fortuna lige.

Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie