FOTO z miesta: Žiarčanka (58) dostala šmyk, zo zvodidiel zostala kopa šrotu

V Žiarskom okrese evidujú policajti za pár hodín hneď niekoľko dopravných nehôd. Šťastie podľa polície namala ani vodička Toyoty...

Barbara Dallosová

Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, len počas utorkového dopoludnia (16. 1.) zaevidovali muži zákona v Banskobystrickom kraji 32 udalostí v cestnej premávke, pritom len v okrese Žiar nad Hronom to boli hneď štyri dopravné nehody a štyri škodové udalosti.

,,Situácia na cestách, najmä v okresoch Banská Bystrica, Zvolen a Žiar nad Hronom sa už pred poludním upokojila, rýchlostná cesta R1 je už od 11.30 hodiny prejazdná bez obmedzení," povedala k aktuálnej situácii Faltániová.

Medzi jednu z udalostí na našich cestách patrila nehoda osobného auta, ktoré podľa slov polície šoférovala Žiarčanka (58). ,,Krátko po siedmej hodine ráno došlo na R1 k dopravnej nehode osobného motorového vozidla Toyota Yaris, ktoré viedla vodička zo Žiaru nad Hronom. V smere jazdy od Žiaru nad Hronom na Zvolen, dostala s vozidlom šmyk a narazila do zvodidiel," priblížila hovorkyňa s tým, že vodička sa našťastie nezranila, no škoda, ktorá pri nehode vznikla, je odhadnutá na 7 000 eur.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame