Ľudovít Havra Futbal

KOMPLETNÝ PREHĽAD: Aktuálne futbalové výsledky v regióne

Pozrite si výsledky a tabuľky regionálnych futbalových súťaží: II. liga, Majstrovstvá regiónu stred, IV. LIGA JUH, V. LIGA SKUPINA C, I. TRIEDA a II. TRIEDA.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Aktuálne futbalové výsledky v regióne

12 FK Pohronie 6 3 1 0 5 4:14

Ďalšie výsledky: Senec – Bardejov (1:4), Prešov – Šamorín (1:1), L. Mikuláš – Dubnica (1:2), Podbrezová – Michalovce (1:0), Trnava B – R. Sobota (1:1)

MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU STRED

4. kolo –25. 8. o 16.00 h:

Pohronie B – Kysucké Nové Mesto 0:1 (0:0)
Góly: M. Belaník

Domáci zo začiatku nedokázali využiť viacero príležitostí, ktoré volali po góle. Najmä Peter Rybanský išiel dva-krát sám na brankára hostí, ale ani raz sa mu nepodarilo skórovať. A tak Pohronie s jalovým útokom pykalo, keď v 77. minúte vyšiel hosťom roh, po ktorom sa po zaváhaní domáceho brankára Romana Packa trafil Marek Belaník. Navyše v nervóznom závere zápasu v 86. minúte ukázal rozhodca za nedovolené obranné zákroky domácim dve červené karty, t. j. Miroslavovi Debnárovi a Matúšovi Glabovi.

Nová Baňa – Badín 3:4 (2:2)
Góly: M. Kminiak 2×, N. Barák – P. Výlupok, J. Lešták 2×, T. Pančík

Nová Baňa do 25. minúty viedla 2:0, ale potom stratila koncentráciu a hostia po individuálnych obranných chybách domácich vyrovnali na 2:2. Navyše na konci prvého polčasu ešte hostia domácim strelili gól do šatne. V druhom polčase ešte hostia svoj náskok zvýšili na rozdiel dvoch gólov a Nová Baňa už dokázala len znížiť na konečných 3:4.

16 CSM Tisovec 4 0 1 3 2:8 1

Ďalšie výsledky: Rakytovce – Bytča (3:4), Lučenec – Kalinovo (1:1), Čadca – Z. Poruba (5:2), D. Tížina – Krásno n. Kys. (0:0), Makov – Brusno (2:0), L. Štiavnica – Tisovec (1:0)

IV. LIGA JUH

4. kolo – 25. 8. o 16.00 h:

Fiľakovo – Žarnovica 5:1 (2:1)
Góly: J. Lipták 3×, E. Bari, A. Botoš – M. Laurov

Štiavnické Bane – Málinec 14:3 (6:2)
Góly: M. Čamaj 4×, D. Budinský 3× (raz 11 m), M. Lupták 3×, M. Pavlík, M. Drexler, A. Neuschl, L. Malatinec – P. Valentýni (11 m), P. Turic, M. Poliak

Domáci vybehli na hostí s veľkou chuťou a nátlakovou hrou sa dostali rýchlo do vedenia. V 4 min. už totiž viedli 2:0. V 6 minúte ešte hostia dokázala streliť kontaktný gól, ale domáci pokračovali vo veľmi dobrom výkone až do konca, čomu odzrkadľuje aj výsledok.

14 MFK Žarnovica 3 0 0 3 2:9 0

Ďalšie výsledky: Vinica – Zvolen (2:2), Hnúšťa – Poltár (1:0), Kováčová – Divín (6:1), Revúca – Podbrezová B (2:1), V. Krtíš – voľný žreb, Detva – voľný žreb

V. LIGA SKUPINA C

Repište- Hrochoť 1:0 (1:0)
Góly: P. Ulbrík

Repište opäť ukázalo, že na domácom ihrisku je len veľmi ťažko zdolateľným súperom. Aj keď tento krát sa víťazstvo rodilo ťažko, pretože v bojovnom zápase podali dobrý výkon oba celky. Domáci strelili veľmi rýchly gól hneď v úvode zápasu v podaní Pavla Ulbríka, ale ten poistný už nepridali. Najbližšie k nemu mali pri svojich šanciach Miloš Karvaš a Eugen Kmeť. Nakoniec ale nebol potrebný a 3 body zostali v Repišti.

14 ŠK Sásová 4 0 2 2 5:7 2

Ďalšie výsledky: Medzibrod – Dudince (2.3), Podlavice – Č. Balog (2:1), Hriňová – Šalková (1:0), S. Ľupča – Sásová (3:2), Jakub – Krupina (1:2), Priechod – Pliešovce (0:0)

I. TRIEDA

4. kolo – 25. 8. o 16:00 h:

Janova Lehota – Hliník nad Hronom 1:2 (0:2)
Góly: J. Šipkovský – B. Vlačuha, vlastný gól

Lovča – Rudno nad Hronom 8:0 (4:0)
Góly: M. Páleník 3×, M. Kukučka 2×, F. Páleník, M. Rapčan, M. Budinský (11 m)

Lovča mala od prvej do poslednej minúty jasne zápas vo svojich rukách a hosťom nastrieľala 8 gólov, pričom ešte Milan Kukučka zahodil penaltu a príležitosť streliť si hat-trich podobne ako M. Páleník. Hostia podali veľmi bezduchý výkon bez náznaku šance.

Lutila – Župkov 0:2 (0:1)
Góly: T. Martin, P. Goral

Župkov v Lutile potvrdil dobrú formu v úvode sezóny a skutočnosť, že bude najväčším konkurentom Hornej Vsi a Hodruši-Hámre v boji o prvé miesto v ligovej tabuľke. Šance boli síce na obidvoch stranách, ale hostia boli mierne herne lepší a efektívnejší v útoku.

Hodruša-Hámre – Kremnica 2:0 (1:0)
Góly: M. Búry 2×

Hodruši vyšiel na výbornú vstup do zápasu, keď už v 2. minúte viedla 1:0. Hostia si potom vytvorili tlak, ale dobrá obrana domácich bez väčších problémov odolávala. Rovnaký scenár mal aj druhý polčas, ktorý opäť Hodruša začala rýchlim gólom a pokračovala disciplinovanou hrou v obrane až do konca zápasu.

Horná Ves – Brehy 1:0 (1:0)
Góly: B. Neuschl

Horná Ves natiahla svoju sériu neporaziteľnosti už na 1230 minút, keď vo veľmi vyrovnanom a bojovnom zápase tesne zdolala Brehy. O jediný gól zápasu sa postaral už v 15. minúte B. Neuschl, keď sa predral cez obranu Brehov a doslova prestrelil brankára hostí. Zápas bol ale nesmierne vyrovnaný a obidve strany si vytvárali mnoho gólových príležitostí, ktoré buď nedokázali využiť alebo zasiahli na oboch stranách výborne chytajúci brankári.

Veľká Lehota – Tekovská Breznica 1:3 (1:2)
Góly: P. Kocian – J. Galbavý, J. Žembery, J. Volentier

Slaská – Voznica 2:0 (0:0)
Góly: T. Silný 2× (raz 11 m)

V Slaskej sa odohral vyrovnaný zápas, v ktorom si gólové šance vytvárali hostia aj domáci. Efektívnejší v ich premieňaní boli ale domáci, konkrétne Tomáš silný, ktorý je v úvode sezóny pri streleckej chuti a dovedna už nastrieľal 7 gólov.

Góly: L. Tončo 2×, T. Tončo, M. Urgela, M. Ceplák – E. Gregáň, Z. Bezdeda

Trnava Hora si poradila s Hronskou Dúbravou v pomere 5:2. Vývoju zápasu pomohol hlavne dobrý úvod a dva rýchle góly v 3. a 7. minúte zápasu, ktoré domácich herne naštartovali na ceste za víťazstvom. Výsledku možno výrazne napomohla aj skutočnosť, že hostia hrali iba desiati.

Šašovské Podhradie – Jastrabá 0:6 (0:4)
Góly: M. Henžel, J. Janúch, P. Barboriak, P. Mojžiška, J. Haško, vlastný gól (J. Sedliak)

Domáci po rozpačitom úvode inkasovali v 5. a 7. minúte zápasu dva rýchle góly a vrátiť do zápasu sa už nedokázali. Navyše do konca polčasu hostia pridali ešte ďalšie dva presné zásahy. V druhom polčase sa viac-menej už iba dohrávalo a Ján Sedliak si strelil nešťastný vlastný gól.

Lovčica-Trubín – Stará Kremnička 0:3 (0:2)
Góly: R. Pobežka 2×, M. Palenčar

Po viacerých nevyužitých šanciach domácich prišla 3-gólová studená sprcha od hostí a Lovčica sa tak musela zmieriť s tým, že 3 body putujú do Starej Kremničky.

Ladomerská Vieska – Pitelová 5:0 (3:0)
Góly: J. Lepšík 2×, M. Šouc, V. Golha, J. Mišuta

Ladomerská Vieska zatiaľ predvádza solídne futbalové predstavenia s gólovým priemerom 5 gólov na zápas. Domáci jasne potvrdili úlohu favorita a s prehľadom vyhrali aj v zápase proti Pitelovej. Zápas sa rozhodol už v prvom polčase, keď skóre otvoril Šouc a do konca prvého dejstva pridal ešte dva góly Lepšík. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale góly aj tak padali iba do bránky hostí, konkrétne na 4:0 zvyšoval Golha a o posledný gól sa postaral Mišuta. Veľkou oporou domáceho mužstva bol aj brankár Vlado Číž.

Kremnické Bane – Kopernica 4:2 (3:1)
Góly: D. Privalinec 2×, M. Majda, R. Knapp (11 m) – J. Weiss, M. Matuška (11 m)

Prvý polčas bol jasne v réžii domácich, keďže ho vyhrali 3:1. V druhom polčase však hostia znížili na 2:3 z pokutového kopu a zdramatizovali priebeh zápasu. Našťastie domácich rozhodca odpískal penaltu aj na ich strane a Knapp opäť zvýšil na rozdiel dvoch gólov, čo sa už do konca zápasu nezmenilo.

Krahule – Ihráč 0:2 (0:1)
Góly: J. Henžel, J. Kubík

Domáci odohrali proti súperovi vcelku vyrovnaný zápas. Hostia ale na rozdiel od domácich využili všetky šance, ktoré sa im naskytli a do tabuľky si tak pripísali plný počet bodov.

Góly: Ľ. Barák, T. Beňadik – J. Mališ, M. Meliš

Diváci mohli sledovať zaujímavý zápas dobrej úrovne, v ktorom prvý polčas patril domácim a druhý na oplátku hosťom. Výsledkom vyrovnaného výkonu na oboch stranách bola spravodlivá remíza.

Dolná Trnávka – Prenčov 3:4 (2:3)
Góly: M. Struhár 2× (raz 11 m), R. Kysel – R. Blahút 2×, M. Blahút, Š. Beňovič (11 m)

Hostia mali výborný štart do zápasu, keď už v 7.minúte vyhrávali 0:2. O dve minúty strelil kontaktný gól hlavou Struhár, ale hostia v 13. minúte opäť zvýšili na 1:3. Domácim sa ešte v závere prvého polčasu podarilo znížiť gólom Struhára z penalty, ktorú rozhodca odpískal po faule na Majerského. Do druhého polčasu vybehli domáci so snahou vyrovnať. Hneď v úvode si vytvorili veľký tlak, ktorý premenili do vyrovnávacieho gólu v 58.minúte, keď sa strelou popri brankárovi presadil Kysel. Hostia sa ale o 7 minút dostali opäť do vedenia, keď Beňovič premenil pokutový kop. Domáci si v druhom polčase vypracovali niekoľko gólových príležitostí, ale proti bol hlavne výborný brankár Ľubomír Bosák, ktorý vychytal Prenčovu tesné víťazstvo.

Prestavlky – Sklené Teplice 2:0 (1:0)
Góly: J. Haring, A. Dedík

Celý zápas mali domáci územnú prevahu a pomerne rýchlo sa ujali aj vedenia, keď sa v 9. minúte presadil Haring. Potom domáci zahadzovali jednú šancu za druhou a poistný upokojujúci gól sa podarilo streliť až Dedíkovi.

Ostrý Grúň – Vyhne 2:2 (2:2)
Góly: I. Bielik 2× – T. Bugár, vlastný gól (P. Haring)

Horné Hámre – Prochot 6:0 (2:0)
Góly: A. Sitarčík, P. Prutkay, M. Herko 2×, P. Izák, M. Laurov

V Horných Hámroch sa odohral zápas jednoznačne v réžii domácich, v ktorom hostia v prvom polčase ešte dokázali ako-tak držať krok, ale v druhom polčase Horné Hámre oživili hru striedaniami Izáka a Sitarčíka, ktorý sa aj gólovo presadili a zabezpečili domácim vysoké víťazstvo.

Malá Lehota – Banská Belá 3:2 (1:1)
Góly: M. Holička 2×, D. Tesovský – L. Pitek, Š. Puškár (11 m)

V Malej Lehote sa odohral obojstranný veľmi pekný zápas, v ktorom mali nakoniec viac futbalového šťastia domáci. Veľmi dobrý výkon podali hlavne brankári a korektne pískali aj rozhodcovia.

1. Prenčov 2 2 0 0 9:7 6
2. Vyhne 2 1 1 0 9:3 4
3. Ban. Štiavnica 2 1 1 0 5:3 4
4. D. Trnávka 2 1 0 1 11:6 3
5. B. Belá 2 1 0 1 7:3 3
6. H. Hámre 2 1 0 1 6:5 3
7. Malá Lehota 2 1 0 1 4:5 3
8. Prestavlky 2 1 0 0 3:7 3