Martin Károly Futbal

KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu...

Pozrite si výsledky a tabuľky regionálnych futbalových súťaží: III. LIGA VÝCHOD, Majstrovstvá regiónu stred, IV. LIGA JUH, V. LIGA SKUPINA C, I. TRIEDA. Žiar24 vám ich opäť prináša ako prvý.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu...

[size=14][color=#cc0000]­MUŽI III. LIGA VÝCHOD[/color][/si­ze] 9. kolo – 29. septembra o 15.00 hod. ** Ban. Bystrica B -Pohronie A**(ned. 10.30 hod.) 1:0 (1:0)
Diváci:220
Rozhodca:Piatka
Zostava:Gramblič­ka,Kamas,Seke­reš,Sedliak /46Ábrahám/,Drob­ňák,Pinka,Sepe­ši,Blaho /79´Puliš/,Líš­ka,Sojka,Paraj,

Veľká škoda nevyužili sme šancu vzdialiť sa našim prenasledovateľom,le­bo po výsledkoch v sobotu to vyzeralo na trhák.Už z prvého nebezpečného útoku na našu bránu sme inkasovali keď center Fašku si Sekereš v snahe odvrátiť loptu dal pod brvno vlastný gol 1:0. Po rozháranom začiatku sme potom od 25´úplne ovládli hru. Center Pinku hlavičkoval Líška pod brvno ale Boroš bol proti.
Najväčšiu šancu sme zahodili v 31´keď vypálil Blaho,Boroš len vyrazil a na dvakrát Liška neprestrelil Boroša. Druhý polčas bolo na ihrisku len jedno mužstvo,ktoré chcelo vyrovnať.Už v 47, po rohu Abraháma trafil hlavou Líška Brvno.Od 6é´dvakrát líška a raz Drobňák nedali. potom v 74´Paraj vysunul stredom Líšku ale ten dal sám pred Borošom vedľa.
V 84 minúte vytiahli aj domáci akciu na dva dotyky a Šovčík sám pred Grambličkom do neho.V 86´vysunul Paraj Sepešiho po pravej strane ale jeho center minuli na päťke všetci hráči. Na oplátku Válovčan prešiel stredom sám sa rútil na Grambličku ale netrafil bránu.Záver už domáci udržali a môžeme len konštatovať že Dukla nám nesedí.
Môžeme sa rehabilitovať v Lipanoch o týždeň.

15. MFK Vranov nad Topľou 9 1 3 5 5 : 13 6 .222
16. 1. HFC Humenné 9 1 2 6 8 : 18 5 [size=14][color=#cc0000] MAJSTROVSTVÁ REGIÓNU STRED[/color][/si­ze] 9. kolo – 30. septembra o 15.00 hod.

B. Štiavnica-Bytča 1:0 (0:0)
Góly: Hanzlík A.

Domáci v prvom polčase predvádzali veľmi dobrú hru, ale svoje šance premeniť nedokázali. V druhom dejstve hostia hru vyrovnali, ale boli to hostia, ktorí v 89. minúte strelili víťazný gól. Autorom bol Hanzlík Andrej, ktorý po rohovom kope usmernil hlavou loptu do brány.

MFK N. Baňa-Pohronie B 3:0 (2:0)
Góly: Švec 2, Budinský

V derby zápase sa hral futbal v ktorom mali prevahu domáci hráči. Stretnutie sa hralo pred peknou diváckou kulisou, ktorá sa prišla na svoje v podobe gólov. Domáci hráči mali počas celého zápasu prevahu a už v prvom polčase si vypracovali náskok. Druhom dejstve mali stále navrch pridali ešte jeden gól a vyhrali rozdielom triedy. Hostia sa počas celého zápasu nedostali do väčšej gólovej šanci. Víťazstvo domácich bolo zaslúžené.

DOHRÁVKA N. Baňa – Z. Poruba 2:1 (0:1)
Góly: Guláš 2
Počas celého zápasu mali domáci prevahu, ktorí súpera nepustili k ničomu. Výhra domácich je zaslúžená.

Č. Balog-Š. Bane 2:0 (1:0)

Začiatok zápasu zvládli lepšie domáci, ktorí sa už v 6. minúte ujali vedenia. Po tomto momente sa hra vyrovnali a ku koncu polčasu si hostia vypracovali dve gólové šance, ale brankár domácich ich zneškodnil. V druhom polčase si po dve šance vypracovalo každé mužstvo, ale gól nepadol. V závere zápasu, keď domáci stavili všetko na útok, tak domáci využili jeden brejk a zvýšili na 2:0.

Žarnovica-Fiľakovo 4:1 /2:1/
Góly: Mikuška 3, Laurov

Zápas vysokej úrovne, kde na seba narazili dve kvalitné mužstvá. Domáci už v 6. min., po chybe obrany inkasovali gól 0:1. Tento moment však domáce mužstvo nakopol a Žarnovičania sa ústavne pokúšali o vyrovnanie. Po mnohých šanciach a dvoch žrdiach sa im to podarilo v závere polčasu 1:1. V druhom dejstve tempo hry mierne upadlo, od 70. min. sa hral opäť futbal na vysokej úrovni. Hostia vsadili na útok, ale gólman Herold neinkasoval. Záver zápasu sa vydaril domácim, ktorí sa dočkali dvoch gólov a zavŕšili pekné víťazstvo. Domáca séria neporaziteľnosti sa tak predĺžila na 24 zápasov.

[color=#cc0000]­[size=14]V. LIGA SKUPINA C[/size][/color]
9. kolo – 30. septembra o 15.00 hod. ** V. Lehota-Selce 0:4** (0:2)

Slabý výkon domácich, ktorí sa počas celého zápasu trápili s koncovkou. Výhra hostí je zaslúžená.

Hliník n. Hr.- S. Ľupča 2:1 (1:0)
Góly: Kopčan, Mališ
Pre diváka v zaujímavom zápase sa z víťazstva tešili domáci. V prvom polčase mali hráči Hliníka miernu prevahu a ujali sa aj vedenia. Hostia v druhom polčase sa snažili vyrovnať, to sa im aj podarilo, ale o päť minút domáci opäť strhli víťazstvo na svoju stranu a do konca zápasu už oň neprišli.

Góly: Ďurica 2, Palík, Urgela P.
Domáci tréner do tohto zápasu zmenil úplne zostavu a tento ťah mu vyšiel na 100%. Domáci mali počas celého zápasu prevahu a hosťom nič nedovolili. V prvom polčase si urobili dvojgólový náskok a v druhom dejstve pridali ešte dva góly a tak zaslúžene vyhrali rozdielom triedy. [size=18]
Pozrite si fotky zo zápasu!
[/size] ** Slaská-Brehy(29. sep­tembra) 1:0** (0:0)
Góly: Silný
Zápas v ktorom bola hra vyrovnaná sa skončil víťazstvom domácich, ktorí jednu svoju šancu pretavili na gól. Do konca zápasu sa ani jedno mužstvo nedostalo k výraznej gólovej šance a tak sa stav už nemenil.

Lovčica-Tr. – Rudno n/Hr. 0:3 (0:1)
Góly: Binda 3

Župkov-Repište 3:3 (2:2)
Góly: za domácich Repiský 2, vlastný Lovča–Hod. Hámre 4:1 ** **Lutila-Stará Kremnička 2:0 (1:0)
Góly: Kanina, Mokroš Prvom polčase bola hra vyrovnaná, domáci využili jednu šancu a tak sa skončilo aj prvé dejstvo. V druhom dejstve sa hostia pokúsili **Voznica-Horná Ves 0:0 **
Počas celého zápasu bola hra vyrovnaná, pár šancí si vypracovali domáci aj hostia a tak remíza bola zaslúžená.

13. St. Kremnička 9 2 0 7 11:32 6
14. Lovčica – Tr. 8 0 1 7 7:28 1 [size=14] [color=#cc0000]II. TRIEDA – SEVER[/color][/si­ze]
9.kolo – 30. septembra o 15.00 hod.

Jastrabá-Šaš. Podhradie 1:0 (1:0)
Góly: Henžel
Vyrovnaný zápas, v ktorom sa šance striedali na obidvoch stranách. Zatiaľ, čo hostia nedokázali premeniť ani jednu, tak domáci premenili jednu a vyhrali jednogólovým rozdielom. V zápase sa kopali aj pokutové kopy na obidvoch stranách, ale ani jeden nebol premenený. Hr. Dúbrava-Nevoľné 1:1 (1:1)

J. Lehota-Kopernica 7:1 (3:0)
Góly: Šipkovský 2, Paučo 2, Gustiňák, Karásek P., Schwarzbacher – Medla

Tr. Hora-Krahule 5:4 (3:1)
Góly: Beňo 2, Tončo, Bílek M., Trsťan – Urgela, Netolický 2, Rusín Domáci predviedli prvý polčas kvalitný výkon. Predviedli pekný technicky futbal a za to boli ocenení aj troma gólmi . Druhý polčas začali lepšie hostia, keď vyrovnali stav na 3:3 no na konci rušného zápasu sa domáci opäť ujali vedenia a zvýšili na 4:3 a hneď aj na 5:3. Hostia už len v nadstavenom čase skorigovali z pokutového kopu na konečných 5:4 ** Ihráč-Kr. Bane 3:1** (1:0)

10. Kopernica 7 1 1 5 10:29 4
11. Nevoľné 6 0 1 5 7:21 1 [size=14] [color=#cc0000]II. TRIEDA – JUH[/color][/size] **9.kolo – 30. septembra o 15.00 hod.

Prenčov- B. Štiavnica B 1:1** (0:0)
Góly: Blahút M. – Beňadik

H. Hámre-L.Vieska 5:2 (2:1)
Dobrý zápas v ktorom domáci celozápasovou prevahou korunovali piatimi peknými gólmi.

D. Trnávka -O. Grúň 5:2 (1:2)

Prestavlky-B. Belá 5:4 (1:3)
Góly: Kralovenský 3, Král 2 – Pitek 2, Lacko
Hostia zaskočili domácich agresívnou hrou, čoho výsledkom bolo vedenie 3:0. Domácim sa do polčasu podarilo ešte znížiť a ostali v hre. Domáci tréner cez polčas prestriedal a ukázalo sa to ako správny ťah, pretože hráči Prestavĺk dokázali otočiť zápas a ustrážili si všetky tri body.

žiar24/Vladimír Širáň

Komentáre, fotografie alebo výsledky z jednotlivých zápasov posielajte na emailovú adresu: karoly@global24.sk (futbal.ziar@global24.sk)