Martin Károly Volejbal

KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky volejbalových súťaží

Žiarske volejbalistky pokračovali v Extralige deviatim kolom, na palubovke silnej Paneurópy však neoslnili. Darilo sa naopak mladším žiačkam, ktoré po zbabranej minuloročnej sezóne naberajú na obrátkach.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky volejbalových súťaží

EXTRALIGA ŽENY

9. kolo:

Paneurópa Bratislava – Žiar 3:0 (20, 19, 15)

Rozhodovali: Juráček a Královič, 50 divákov
Paneurópa: Bognárová 7, Nagyová 0, Šipošová 7, Hnátová 7, Marjenková 7, Kručovská 8, liberá R. Kubaliaková a Plavčanová (Behúnová 5, Uváčiková 5, Čierna 1, Repovská 1). Trénerka: M. Cibulová
Žiar: Bieliková 7, E. Luptáková 7, Rozenbergerová 4, B. Luptáková 2, Drozdová 5, Osvaldová 0, libero Trnavská (Volfová 4). Tréner: M. Vaško

Tréner Martin Vaško po zápase povedal: „Odohrali sme zápas, v ktorom sme spravili obrovské množstvo chýb. Nemôžeme byť spokojní ani s jednou hernou činnosťou. Súperovi sme nedokázali vôbec nijak ublížiť, mali by sme sa trošku zamyslieť aj nad prístupom. Stále však verím, že sa to zlepší a v odvetnom kole naskáču body za víťazstvá.“

Ostatné výsledky 9. kola: UKF Nitra – Kežmarok 3:0, Pezinok – COP Nitra 3:0, VIVUS Bratislava – Spišská Nová Ves 1:3

8. VIVUS Bratislava 9 0 9 4:27 0

Program 10. kola (sobota 24. novembra o 18.00 hod.): COP Nitra – VIVUS Bratislava, Spišská Nová Ves – Paneurópa, Žiar nad Hronom – UKF Nitra, Kežmarok – Pezinok

I. LIGA VÝCHOD – JUNIORKY

7. kolo:
Žiar – Zvolen 3:0 (19, 19, 22) a 1:3 (22, –21, –20, –23)

7. kolo:
Žiar – Poltár 0:3 (-13, –7, –14) a 2:3 (-21, –14, 13, 27, –13)

7. kolo:
B. Bystrica B – Žiar 0:3 (-16, –17, –17) a 3:2 (-19, 13, 25, –18, 12)

7. kolo:
Žiar – Hnúšťa 3:0 (6, 20, 18) a 3:1 (13, –12, 13, 20)
Žiar: Sedláková, Holosová, Petlušová, Ružičková, Hrončeková, Kopplová, Trokšiarová T., Királyová, Rusnáková, Čechová Trénerky: Ružičková, Šikeťová

Prvý zápas hrali žiarske dievčatá pekne, darilo sa im v útoku i v obrane a dobre rozohrávali. Svedči o tom i výsledok, keď hladko zvíťazili 3:0 na sety. Druhý zápas začali hrať opäť pekne, avšak v druhom sete trošku povolili. Ich súperky pritvrdili podanie, a tak po slabšom príjme druhý set prehrali. Za stavu 1:1 si však domáce hráčky povedali, že víťazstvo si nepustia a znova sa im začalo dariť a nakoniec aj zvíťazili.

1. B. Bystrica 14 12 2 40:10 36
2. Krupina A 14 11 3 35:13 34
3. Žiar 14 10 4 34:16 30
4. Poltár A 14 11 3 36:18 30
5. R. Sobota 14 9 5 31:17 27
6. Hnúšťa 14 7 7 26:24 21
7. Poltár B 14 3 11 14:33 21
8. Krupina B 14 4 10 12:35 10