Barbara Dallosová Rôzne Správy

Koncerty aj atraktívny hokej: Tipy pre Žiarčanov na nový týždeň

Odštartoval týždeň, v ktorom sa bude lámať január s februárom. Vyrazte za zážitkami. Máme pre vás päť tipov, za ktorými netreba chodiť ďaleko.

Ilustračný obrázok k článku Koncerty aj atraktívny hokej: Tipy pre Žiarčanov na nový týždeň
Zdroj: promosport.sk

Kinotip: Pod vodou

streda o 18:00 hod., Kino Hron, Žiar nad Hronom
Skupina vedcov pracujúcich 11 kilometrov pod hladinou oceánu v podmorskom laboratóriu sa snaží po ničivom zemetrasení dostať do bezpečia. Temnota nepreskúmaného morského dna, ale nie je jediné, čoho sa musia obávať…

Na streche sveta

štvrtok o 19:00 hod., Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella, Žiar nad Hronom
Virtuálna cesta do vzdialených končín v okolí najvyššieho pohoria sveta začína odletom z európskeho letiska do nepálskeho Káthmandú, odkiaľ si následne vydáme s batohom na chrbte k najvyšším končiarom planéty. Program doplní fulldome oddychová projekcia krás blízkeho i vzdialeného vesmíru.

Koncert: Schody

piatok o 20:00 hod., Ringbürgerova pivnica, Kremnica
Banskobystrická skupina Schody mieri do pôsobivých podzemných priestorov v Kremnici. V mestečku sa už kapela predstavila s projektami The Doors revival a John Lennon tribute, tentoraz prichádza s vlastnou blues – rockovou tvorbou.

Koncert: MattiaBoyzz

piatok o 20:00 hod., Art Café, Žiar nad Hronom
Mladá džezová a fusionová skupina MattiaBoyzz ponúka originálne kompozície z vlastnej dielne. Ich tvorba je dielom 21. storočia a snúbi v sebe odkazy historických velikánov jazzu a modernú americkú jazzovú školu. Tento piatok v žiarskom Art Café.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom vs. MHK Dolný Kubín

sobota a nedeľa o 18:00 hod., Zimný štadión, Žiar nad Hronom
Už najbližší víkend odštartujú prvé súboje play off na našom domácom ľade. V sobotu i v nedeľu podvečer sa na žiarskom štadióne stretnú indiáni s medveďmi z Dolného Kubína.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie