Barbara Dallosová Kultúra Rôzne Správy

Kremnické gagy 2019: Poznáme PROGRAM legendárneho festivalu

Mesto na tri dni ožije humorom a satirou. Festival s dlhoročnou tradíciou, ktorý je už akousi značkou Kremnice, pozná svoju tohtoročnú podobu.

Ilustračný obrázok k článku Kremnické gagy 2019: Poznáme PROGRAM legendárneho festivalu
11
Galéria

Koniec augusta bude v Kremnici už tradične patriť vychýrenému festivalu humoru a satiry. Kremnické gagy dajú bodku za letom cez víkend 23. – 25.8. Hoci do gagov zostávajú ešte týždne, organizátori už dávno zarezávajú a vonku je program podujatia. Pozrite, čo všetko uvidíme v Kremnici na augustovej trojdňovke.

Nalaďte sa na gagovú atmosféru už teraz a pozrite si niekoľko záberov z minulého ročníka v priloženej fotogalérii.

Piatok 23. august

  • 13:00 – 13:30 – OTVORENIE FESTIVALU – úvodný mini ceremoniál

    Areál Mestského hradu, Banícka bašta, Zámocké námestie

  • 14:00 – 14:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 14:30 – 15:00 – VERNISÁŽ –KARIKATÚRY (SK, ČR, IR, PT, FR) Dokhshid Qodratipour (IR), Cristina Sampaio (PT), Elodie Maréchal (FR), Daniela Zacharová – Jarunková (SK), Ivana Valocká (CZ).

    Galéria NBS – Múzeum mincí a medailí, Štefánikovo námestie

  • 15:00 – 15:30 – DRAŽBA ČISTÉHO PAPIERA (s dodatočným kreslením prítomných karikaturistov)

    Galéria NBS – Múzeum mincí a medailí, Štefánikovo námestie

  • 15:00 – 15:30 – Pina Polar (PL)

    Štefánikovo námestie

  • 15:00 – 15:35 – Mona Circo (AG)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 16:00 – 16:30 – Kana (JP)

    Štefánikovo námestie

  • 16:00 – 16:45 – Valeria Giglietti (ES): Don´t touch my hands

    Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

  • 17:00 – 17:30 – NOS HUMORISTKY – Odhalenie umeleckého reliéfu – Magda Paveleková.

    Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

  • 17:00 – 17:30 – The Great Granny Show (FI)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 17:00 – 17:45 – Divadlo na hojdačke (SK): Sofia z predmestia

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 18:00 – 18:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 18:00 – 19:45 – Studio Dva (CZ): Hvězda

    Šapitó EURÓPA, Zámocké námestie

  • 19:00 – 19:30 – Wonder Brass Band (FR)

    Štefánikovo námestie

  • 20:00 – 21:00 – Dorota Nôtová band (SK)

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 20:00 – 21:00 – Petit Cabaret 1924 (IT)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 21:30 – 22:00 – Amanitas (CZ)

    Štefánikovo námestie

  • 21:30 – 22:50 – Divadlo Ungelt (CZ): Skořábka

    Kino Akropola, Ul. P. Križku

  • 23:00 – 00:00 – Katka Korcek band (SK)

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

Sobota 24. august

  • 10:00 – 10:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 10:00 – 10:35 – Mona Circo (AG)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 10:30 – 11:45 – Divadlo na hojdačke (SK): Kráska a zviera

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 10:30 – 11:50 – Clown Trio Klavy (RU): Klavy in love

    Šapitó EURÓPA, Zámocké námestie

  • 11:30 – 12:15 – Valeria Giglietti (ES): Don´t touch my hands

    Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

  • 11:45 – 12:15 – The Great Granny Show (FI)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 12:00 – 12:30 – Pina Polar (PL)

    Štefánikovo námestie

  • 12:30 – 13:20 – Bratislavské bábkové divadlo (SK): Osmijankové rozprávky o princeznách

    Kino Akropola, Ul. P. Križku

  • 12:30 – 13:30 – IMPROKARIKATÚRY (SK, ČR, IR, PT, FR)

    Improvizované kreslenie prítomných karikaturistov na danú tému. Súkromná škola úžitkového výtvarníctva, Ul. P. Križku

  • 13:00 – 13:30 – Kana (JP)

    Štefánikovo námestie

  • 14:00 – 14:45 – Divadlo Žihadlo (SK): O červenej čiapočke

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 14:00 – 15:00 – Petit Cabaret 1924 (IT)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 15:00 – 15:30 – Wonder Brass Band (FR)

    Štefánikovo námestie

  • 15:00 – 15:45 – Valeria Giglietti (ES): Don´t touch my hands

    Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

  • 15:00 – 16:00 – Divadelná gentúra 8 (SK): Otvorené manželstvo

    Šapitó EURÓPA, Zámocké námestie

  • 16:00 – 16:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 16:30 – 17:05 – Mona Circo (AG)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 16:30 – 18:00 – Divadlo GUnaGU (SK): Odvrátená strana mesiaca

    Kino Akropola, Ul. P. Križku

  • 17:00 – 17:30 – Pina Polar (PL)

    Štefánikovo námestie

  • 18:00 – 18:30 – Wonder Brass Band (FR)

    Štefánikovo námestie

  • 18:15 – 18:45 – The Great Granny Show (FI)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 18:30 – 19:40 – Celkom malé divadlo (SK): Manželská poradňa

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 19:00 – 19:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 20:00 – 20:30 – Kana (JP)

    Štefánikovo námestie

  • 20:30 – 21:30 – Petit Cabaret 1924 (IT)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 20:30 – 22:00 – Divadlo Hugo (SK): Návšteva starej dámy

    Šapitó EURÓPA, Zámocké námestie

  • 21:30 – 22:00 – Amanitas (CZ)

    Štefánikovo námestie

  • 22:30 – 23:40 – Gardi Hutter (CH): The Brave Jane

    Kino Akropola, Ul. P. Križku

  • 23:00 – 00:00 – Wonder Brass Band (FR)

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

Nedeľa 25. augusta

  • 10:00 – 10:30 – Kana (JP)

    Štefánikovo námestie

  • 10:00 – 10:35 – Mona Circo (AG)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 10:00 – 10:40 – Triko Cirkus Theatar (HR): Crna Petra

    Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

  • 10:30 – 11:40 – Gardi Hutter (CH): The Brave Jane

    Kino Akropola, Ul. P. Križku

  • 11:00 – 11:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 11:00 – 11:45 – Divadlo Žihadlo (SK): Farbičková princezná

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 11:45 – 12:15 – The Great Granny Show (FI)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 12:00 – 12:30 – Pina Polar (PL)

    Štefánikovo námestie

  • 12:00 – 13:30 – Divadlo GUnaGU (SK): Herečky

    Šapitó EURÓPA, Zámocké námestie

  • 13:00 – 13:30 – Wonder Brass Band (FR)

    Štefánikovo námestie

  • 13:00 – 13:40 – Triko Cirkus Theatar (HR): Crna Petra

    Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

  • 14:00 – 14:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 14:00 – 14:40 – Anna Polívková (CZ): Vltavská

    Kino Akropola, Ul. P. Križku

  • 14:00 – 14:45 – Divadlo na hojdačke (SK): Žabí kráľ

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 14:00 – 15:00 – Petit Cabaret 1924 (IT)

    Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

  • 15:00 – 15:30 – Kana (JP)

    Štefánikovo námestie

  • 15:30 – 16:55 – Lunetrdlo (SK): O ženách a mužoch

    Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

  • 16:00 – 16:30 – Amanitas (CZ) sprievod

    Štefánikovo námestie

  • 16:30 – 17:05 – Mona Circo (AG)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

  • 17:00 – 17:30 – Pina Polar (PL)

    Štefánikovo námestie

  • 17:30 – 19:00 – Divadlo Astorka (SK): Čím rýchlejšie kráčam, tým som menšia

    Kino Akropola, Ul. P. Križku

  • 18:00 – 18:30 – Wonder Brass Band (FR)

    Štefánikovo námestie

  • 18:15 – 18:45 – The Great Granny Show (FI)

    Šapitó CABARET, štefánikovo námestie

  • 19:00 – 19:30 – Fleur! (BE)

    Štefánikovo námestie

  • 19:30 – 21:30 – Red Cat Cabaret (SK): Chromozóm XX

    Šapitó EURÓPA, Zámocké námestie

  • 20:30 – 21:30 – Petit Cabaret 1924 (IT)

    Šapitó CABARET, Štefánikovo námestie

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie