Ktorý sa vám najviac pozdáva? 5 tipov pre Žiarčanov, kam tento týždeň

Apríl sa prehupol cez polovicu a s novým týždňom prichádzajú nové možnosti. Aha, čo sa dá zažiť v okolí v najbližších dňoch.

Barbara Dallosová
Ilustračný obrázok k článku Ktorý sa vám najviac pozdáva? 5 tipov pre Žiarčanov, kam tento týždeň
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

J. Dušek: Štyri dohody

pondelok o 19:00 hod., SSOŠPg EBG (bývalý Dom kultúry)
Štyri dohody je divadelné predstavenie, ktoré vás uistí v tom, že vy nie ste tí zlí, ale systém sa vás neustále snaží pretvoriť podľa svojich neľudských predstáv. V hlavnej role tohto divadelného predstavenia je Jaroslav Dušek.

KINOTIP: Dubček

štvrtok o 19:00 hod., Kino Hron, Žiar nad Hronom
Krátka jar, dlhá zima. Historicky prvý hraný slovenský film o politikovi a štátnikovi Alexandrovi Dubčekovi. Podľa skutočných udalostí.

Deň otvorených dverí v MsKC

piatok, MsKC, Žiar nad Hronom
Mestské kultúrne centrum vás pri príležitosti 30. výročia postavenia budovy MsKC pozýva na Deň otvorených dverí s bohatým sprievodným programom.

Katarzia live

sobota o 19:00 hod., Divadelná sála MsKC, Žiar nad Hronom
Katarzia je autorka textov, muzikantka a speváčka. Od jej debutového albumu Generácia Y pokračuje v písaní slovenských skladieb oslovujúcich publikum v Českej a Slovenskej Republike. Mladá hudobníčka mieri na jar i do Žiaru.

Divadlo Cililing: Soľ nad zlato

nedeľa o 16:00 hod., Divadelná sála MsKC, Žiar nad Hronom
Rozprávočka je plná známych melódií zo svetových divadelných pódií, pričom v nej stretnete tajomnú starenku, Milánskeho kuchára Bernarda a samozrejme pána kráľa s jeho troma dcérami: Vandou, Borkou a Maruškou.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame