Barbara Dallosová Rôzne Správy

KVÍZ o Žiari, druhý level: Tieto otázky nedá hocikto, trúfnete si?

Najnovší z našej série kvízov je tak trochu tvrdý oriešok. Naštartuje sivú hmotu a doplňte si vedomosti o Žiari nad Hronom.

Ilustračný obrázok k článku KVÍZ o Žiari, druhý level: Tieto otázky nedá hocikto, trúfnete si?
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Príďte na iné myšlienky a zároveň prevetrajte vedomosti o rodnom meste. Ale pozor, najnovší diel našich čitateľsky populárnych kvízov vám dá možno trochu zabrať. Objavia sa v ňom menej známe fakty i podrobnosti z histórie. Ak na prvý raz nedosiahnete výsledok, aký by ste si predstavovali, nezúfajte. Kvíz sa dá hrať opakovane a svoje skóre i vedomosti si tak máte šancu zlepšovať.

Ako na to

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 20 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná.

Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom.

Hrajte TU: Niečo pre náročných: Otázky o Žiari, priktorých sa zapotíte

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie