Barbara Dallosová Krimi

Nadrogovaní vodiči na našich cestách: Žiarski kriminalisti so zarážajúcimi zisteniami

Problémom na našich cestách nie je len alkohol. Tentoraz si policajti posvietili na drogy. V ich rukách skončilo niekoľko ľudí.

Ilustračný obrázok k článku Nadrogovaní vodiči na našich cestách: Žiarski kriminalisti so zarážajúcimi zisteniami
3
Galéria

Kriminalisti zo Žiaru nad Hronom zorganizovali v spolupráci s policajtmi Obvodných oddelení patriacich pod žiarske okresné riaditeľstvo, PMJ a KDI rozsiahlu preventívno-bezpečnostnú akciu, zameranú hlavne na drogy u vodičov, ale aj ich prechovávanie a predaj. Informuje o tom krajská polícia.

„Počas akcie vyrazili policajti do ulíc viacerých miest a obcí, pričom zaznamenali zarážajúce výsledky… Len počas niekoľkých hodín odhalili až osem vodičov, ktorí viedli vozidlá v čase po požití omamných a psychotropných látok, ďalší dvaja muži prechovávali podozrivý materiál, ktorý bol zaslaný na expertízne skúmanie a počas akcie odhalili aj troch nevodičov, ktorí neváhali sadnúť za volant auta či motorky bez vodičáku,“ opisuje výsledky polícia. Ako dodávajú muži zákona, najstarší previnilec mal 41 rokov, najmladší len 16.

Ako konštatujú policajti, aj táto akcia ukázala, že tejto problematike sa budú musieť venovať ešte viac. Avizujú zároveň ďalšie podobné akcie. „Rovnako ako alkohol, ani drogy za volant v žiadnom prípade nepatria a polícia ich nebude tolerovať! Každý prípad bude nekompromisne a tvrdo potrestaný!“ dvíha varovný prst polícia.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie