Barbara Dallosová Krimi

Nehoda na R1 pri Žiari: Vodič (31) napálil luxusné Ferrari do zvodidiel, FOTO

Polícia dvíha varovný prst a konštatuje, že niektorí vodiči si zrejme myslia, že sú nesmrteľní. Medzi Žiarom a Žarnovicou havaroval mladý vodič.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda na R1 pri Žiari: Vodič (31) napálil luxusné Ferrari do zvodidiel, FOTO
5
Galéria

O nehode luxusného auta na R1 medzi Žiarom nad Hronom a Žarnovicou informuje krajská polícia na svojej oficiálnej stránke. Jazdu vodiča (31) Ferrari opisuje ako rýchlu a nebezpečnú.

,,Marián z Lučenca viedol Ferrari F152 po rýchlostnej ceste pričom z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam narazil s vozidlom do zvodidiel. Celkové škody boli odhadnuté na nie menej ako 151-tisíc eur," uvádzajú policajti.

Polícia pritom apeluje na vodičov a ako príklad uvádza nešťastie, ktoré sa na tomto mieste stalo na jar. ,,Chceme pripomenúť smutný jarný deň, kedy v tomto úseku došlo k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej prišla o život mladá žena. Napriek všetkým upozorneniam sa aj tak vodiči naďalej na cestách správajú nedisciplinovane, preceňujú svoje schopnosti, čím ohrozujú nielen seba, ale aj posádky ostatných vozidiel. Našťastie vodiči, ktorí včera v tom čase úsekom prechádzali, v tomto prípade zareagovali rýchlo a nedošlo k žiadnym zraneniam či ďalším nehodám."

Ako dopĺňajú policajti, vodič je povinný rýchlosť jazdy prispôsobiť najmä svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvída.

FOTO z miesta: Na R1 havarovalo Ferrari
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie