Barbara Dallosová Krimi

Neuveriteľná jazda opitého mladíka z Hornej Ždane: Nevzdával to do poslednej chvíle

Keď mladý vodič zbadal policajné auto, začali podivuhodné manévre. Jazda v protismere, oškreté auto a pokus o kamufláž neboli všetko.

Ilustračný obrázok k článku Neuveriteľná jazda opitého mladíka z Hornej Ždane: Nevzdával to do poslednej chvíle
Zdroj: Dnes24.sk

O opitom mladíkovi, ktorý sa snažil ujsť policajnej hliadke, informuje krajská polícia na sociálnej sieti. K akcii došlo v noci zo štvrtka na piatok (2.10.) v Žiari nad Hronom.

Všetko sa začalo, keď 24-ročný vodič z Hornej Ždane spozoroval policajnú hliadku, odbočil a začal unikať. „Náhly manéver bol hliadke podozrivý, preto sa snažili vozidlo zastaviť. Vodič však na svetelné, ani zvukové znamenia nereagoval a naďalej unikal. Vo vysokej rýchlosti odbočil do protismeru na jednosmernej ceste, následne cez obrubník a trávnatý porast bezohľadnou jazdou prechádzal úzkymi uličkami, po chodníku a popri bytových domoch,“ opisuje zbesilý útek polícia.

Pri svojej divokej jazde si mladík poškodil auto, pravdepodobne nárazom do prašiaka. Auto nechal pred jednou z bytoviek a pokúšal sa z neho odstrániť tabuľky s evidenčným číslom. Práve pri tejto činnosti ho ale policajti chytili.

Vodič to nevzdával ani po tom, ako skončil v rukách polície. Pri kontrole totožnosti chcel hliadku oklamať falošným menom, na čo mu však policajti nenaleteli. Ako uzatvára polícia, vodič pri dychovej skúške nafúkal 1,90 promile.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie