Barbara Dallosová Krimi

Pamätáte si hrozivé video zo Žarnovice? Šokujúce zistenia o rútiacom sa aute

Video s autom, ktoré takmer zrazilo dievčatko, pobúrilo ľudí na sociálnych sieťach. To isté vozidlo však policajti vymákli ešte dvakrát, tentoraz však v inej súvislosti.

Ilustračný obrázok k článku Pamätáte si hrozivé video zo Žarnovice? Šokujúce zistenia o rútiacom sa aute
4
Galéria

Pred časom sme vás informovali o prípade zo Žarnovice. Na dramatickom videu bolo vidno, ako dáva autobus prednosť dievčatku na priechode pre chodcov a v momente, keď dievčatko prechádza poza autobus, objaví sa čierne auto predbiehajúce cez plnú čiaru.

Ako najnovšie informuje krajská polílcia, s autom z rýchlo šíriaceho sa videa sa krátko na to stretli muži zákona ešte dvakrát. Video vzniklo v máji, 14. júna podľa policajných informácií podrobili policajti vodiča tohto istého auta testom na drogy s pozitívnym výsledkom. A to nebolo posledný raz, čo mala polícia s inkriminovaným vozidlom dočinenia.

,,20. septembra odhalili policajti PMJ v Žarnovici pod mostom opäť to isté auto, v ktorom dvaja muži prechovávali drogy. Ani jeden z týchto prípadov sme nenechali len tak! Vo všetkých troch prípadoch polícia vykonáva objasňovanie, resp. vyšetrovanie a už čoskoro urobíme týmto veciam rázny koniec," sľubujú policajti.

Zábery zo spomínaných zásahov nájdete v priloženej fotoalérii, video cestného piráta si pozrite pod článkom.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie