Martin Károly Futbal

Perla a Fenoméni vo vedení po III. kole

Žiarska zimná liga v halovom futbale pokračovala v nedeľu 11. decembra tretím kolom. Prvenstvo v jednotlivých skupinách potvrdili tímy Perla a Fenoméni. Pozrite si ďalšie výsledky.

SKUPINA A

Sršne – Warburgovci 4:11 (1:5) Góly: Žnava 1, Škriniar 2, S. Páleník 1– M. Páleník 1, Kravárik 4, Žiak 2, Rozemberg 1, Bajnok 1, Debnár 1, Golha Rozhodoval: M. Priebera Sršne: Struhár – Šebeň, S. Páleník, Lešták, Žnava, Cvejkuš, J. Páleník, Ja. Páleník, Škriniar, Rakovský Wartburgovci: Mokroš – M. Páleník, Žiak, Golha, Rozemberg, Debnár, Kollár, Kravárik, Škorec, Hromádka

Sršne na zápas nastúpili s vedomím, že prehrajú a to ssa odzrkadlilo aj na ich výkone.posobili odovzdaným dojmom a výsledok je ešte pre nich prijatelný vzhladom na priebeh stretnutia

Perla – FC Slaská 13:4 (7:2) Góly: Túry 6, Štrba 3, Kliman 1, Horváth 1, Zvara 2 – Lalo 2, Bahno, Gašparík Rozhodoval: Z. Ivan Perla: D. Ivan – Zvara, Horváth, Kliman, Šebeň, Mališ, Štrba, Hudec FC Slaská: Kupči – Hric, Vanko, Masarovič, Gašparík, Mališ, Bahno, Topolan, Silný, Lalo

Perla opať presvedčila, že je vážnym kandidátom na celkové prvenstvo v súťaži. Mužstvo Slaskej zanechalo pekný dojem ale na súpera nestačili.

Galaktikos – PSČ 96621 8:8 (4:4) Góly: Turkota 3, T. Macejko 3, M. Rapčan 2 – Beňo 3, Ondrík 2, Greguš 1, Šebeň 1, Kukučka 1 Rozhodoval: M. Priebera Galaktikos: J. Rapčan – T. Macejko, Turkota, Blaho, Šály, M. Rapčan, V. Rapčan, J. Macejko, Ulrich PSČ 96621: Číž – Kukučka, Sedliak, Beňo, Ondrík, Greguš, Šebeň

Zápas bol ozdobou tretieho kola. Obhajca prvenstva to tento rok s obhajobou bude mať ťažké ale určite svoju kvalitu ešte potvrdí v ďalších stretnutiach. Nakoniec sa zápas bol veľkých množstvách šancí a super výkonoch brankárov skončil remízou

FC Sa mi nechce –FC Šášov 9:7 (3:3) Góly: S. Prokaj 1, Koces 3, Sekula 2, Lupták 1, Halát 2 – Bugár 4, Gaži 1, Mekýš 2 Rozhodoval: M. Priebera FC Sa mi nechce: Herold – Lupták, Buzalka, Kosec, Zorvan, Prokaj ml., Prokaj st., Adamov, J. Sekula, Chovan, Kysel, Halák FC Šášov: Líškaj – Netolický, Puliš, Sedliak, Kostrian, Danko, Mekýš, Prokop, Baran, Holos

Vyrovnaný zápas so šťastnejším koncom pre futsalistov FC Sa mi nechce, ktorí si tak napravili reputáciu po minulotýždňovom debakli.

8. FC Šášov 3 0 0 3 14:37 0

SKUPINA B Fenoméni – For Fun 14:6 (4:4) Góly: Miškela 4, Neuschl 4, Bodor 3, Čierny 1, Hudec 1, Hriň 1 – Rozhodoval: Z. Ivan Fenoméni: Mriška – Hudec, Bodor, Neuschl, Obertáš, Hriň, Čierny, Hrmo, Miškela For Fun: Baran – Bien, Hanus, Bartolen, Dobrota, Klement, J. Dunko, M. Dunko, F. Dunko

Prvý zápas pre FOR FUN sa skončil prehrou,pretože fenoméni podali dobrý a kolektívny výkon.V druhom polčase hrali čo potrebovali ale treba dodať že mužstvo Funu bude určite spestrením skupiny B.

Dream Elitte – Loptoši 3:6 (3:2) Góly: Buzalka 2, Durbák – M. Kováč 3, M. Vrtík, Tinák, Snopko Rozhodoval: Z. Ivan Dream Elitte: Prokaj – Durbák, Palasthy, Selyem, Hankovič, Šimek, Vývoda, Buzalka Loptoši: Oťapka – M. Kováč, Pilník, J. Vrtík, M. Vrtík, J. Janek, L. Janek, Tinák, Snopko

Zápas zvratov a výborného futbalu…Po polčasovovom vedení Elittu sa v druhom polčase presadzovali len loptoši. Hráčov elitu môže mrzieť veľmi veľa nepremenených šan­cí.

Pitelovskí strelci – Blomquist 8:5 (4:1) Góly: Fábik 2, Ponický 2, Henžel 1, Egyed 1, Mišík 1, Kollár – R. Pobežka 3, Schvarczbacher 1, Francz 1 Rozhodoval: Z. Ivan Pitelovskí strelci: Forgáč – Mišík, Egyed, Ponický, R. Mališ, Fábik, Milčík, Henžel, Kollár Blomquist: Ďurča – R. Pobežka, M. Pobežka, Francz, Schvarczbacher
Skôr futbal a bojovnosti ako o kvalite ale aj to k futbalu patrí.Strelci si v prvom polčase vypracovali rozhodujúci náskok ktorý sa po polčase snažili len udržiavať čo sa im aj napriek zvýšenej snahe blomquistu podarilo.

Fenoméni – Nesia 1:9** (1:3) **Góly: Poprac 2, Slaný 2, M. Hudák 1, Barák 1, Budinský 2,D. Hudák 1 – Neuschl Rozhodoval: M. Priebera Fenoméni: Mriška – Hudec, Bodor, Neuschl, Obertáš, Hriň, Čierny, Hrmo, Miškela, Kliman, Karásek Nesia: Jurica – Hudák ml., Hudák st., Budinský, Poprac, Barák, Ňino, D. Hudák, Slaný, Černaj, Pajerský

V druhom zápase dňa sa prejavila možno aj únava fenoménov, ale treba spomenúť aj to, že Nesia patrí k favoritom turnaja a zvíťazila zaslúžene

Blau Granas – Invisible 7:13 (4:4) Góly: Osika 4, Mojžiška 2, Čatnoky – Gallo 4, Lipták 6, Pažout 1, Mezei 1, Vincent Rozhodoval: M. Priebera Blau Granas: Zaťko – Hazucha, Husár, Kubina, Džugan, Čarnoky, Mojžiška, Mojžiš, Čierny, Šupka, Mistrík Invisible: Pažout – F. Mezei, M. Mezei, Gallo, Lipták, Horváth, R. Hudec, Vincent, Haluška, Dobrota

Invisible po dvoch prehrách konečne ukázalo svoje možnosti .Blau granas 2× vyrovnalo handicap o 3góly ale na koniec invisible rozhodlo zápas vo svoj prospech.