
Pitelovčan sa vlámal do prístavby domu cez okno: Plán mu však nevyšiel
Lup, na ktorý sa chystal, v prístavbe rodinného domu nenašiel. Okrem toho mu nevyšiel ani útek pred mužmi zákona.
Pitelovčan sa vlámal do prístavby domu cez okno: Plán mu však nevyšiel
Lup, na ktorý sa chystal, v prístavbe rodinného domu nenašiel. Okrem toho mu nevyšiel ani útek pred mužmi zákona.

O prípade, kedy žiarski kriminalisti zadržali podozrivého Pitelovčana (30), informuje krajská polícia na sociálnej sieti.
V pondelok (1. 2.) večer boli policajti privolaní k prípadu, pri ktorom neznámy páchateľ rozbil okno na prístavbe rodinného domu a vliezol dnu s úmyslom ukradnúť motorovú pílu. Tú si však podľa policajtov neodniesol, keďže nanašiel čo hľadal a dal sa na útek.
„Policajti kriminálnej polície v Žiari nad Hronom pohotovo zareagovali a v priebehu polhodiny od spáchania skutku zadržali podozrivú osobu,“ uvádza polícia s tým, že už začala trenstné stíhanie a vzniesla obvinenie za krádež vlámaním v štádiu pokusu.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.
Aktuality zo Žiaru a okolia
- Žiar zostáva čierny: PRAVIDLÁ pre okres platné od pondelka
- Boj s ťažkým terénom trvá už dni: Bezvládne telá mužov zo štôlne stále nevytiahli
- Banská Štiavnica bude mať vynovenú plaváreň: Podrobnosti o veľkej rekonštrukcii
- Nevydržal to: V Kremnici sa zrútila časť dvesto rokov starého múru
- Akvapark vo Vyhniach štátnu pomoc nedostal: Obec na mzdy pracovníkov škrtá z rozpočtu
- Zásah neďaleko Štiavnice: Z bývalej banskej štôlne vyťahujú telá mužov
- Žiarsky okres je čierny, Kremnica však otvára školy: Primátor vysvetľuje dôvody
- Situácia v žiarskej nemocnici je veľmi vážna: Pomáhajú kňazi i vojaci
- Z Afganistanu na Kremnické Bane: Po obci sa túlali štyria migranti
- Čierny január: V Žiari zomrelo za mesiac trikrát viac ľudí, než obvykle