Barbara Dallosová Správy

Počítajte s tým vopred: Žiarsku ulicu na niekoľko dní úplne uzavrú

Dôvodom úplnej uzávierky v širšom centre je odstraňovanie havarijnej situácie kanalizačného potrubia. Mesto informuje o podrobnostiach.

Ilustračný obrázok k článku Počítajte s tým vopred: Žiarsku ulicu na niekoľko dní úplne uzavrú
Zdroj: TASR

Mesto Žiar nad Hronom upozorňuje vodičov i obyvateľov na úplnú uzávierku Ul. A. Kmeťa. Dôvodom má byť odstraňovanie dlhodobo pretrvávajúcej havarijnej situácie kanalizačného potrubia a následne podložia a živičného krytu miestnej komunikácie.

Ako informuje mesto, uzávierka bude po dohode s dopravným inšpektorátom trvať od utorka (5.11.) od polnoci do piatka (8.11.) do tretej popoludní.

,,Ide o úsek od križovatky s Ulicou Dukelských hrdinov po križovatku s Ulicou Š. Moysesa, pričom budú, z dôvodu potrebného pracovného priestoru, uzatvorené aj vjazdy do vnútro blokov medzi bytovými domami č. 350 a 349 a č. 341 a 342," upresňuje žiarska samospráva.

Uzávierka sa dotkne aj tých, ktorý cestujú mestskom hromadnou dopravou. Obchádzková trasa je podľa mesta v spolupráci so SAD ZH navrhnutá po Ulici A. Dubčeka a po Ulici SNP. Zastávky MHD Ul. Kmeťova, Ul. Dukelských hrdinov a zastávka pri cirkevnej škole obsluhované nebudú a náhradná zastávka sa dočasne vytvorí na Ul. A. Dubčeka na úrovni cukrárne.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie