Poznáte to aj za hranicami Žiaru? 10 otázok o našich dedinách, ktoré by ste mali dať

Žiarčania, otestujte sa. Siahajú vaše vedomosti aj za hranice mesta? Skúste prelúskať desiatku otázok, potrvá to len chvíľku.

Barbara Dallosová
Ilustračný obrázok k článku Poznáte to aj za hranicami Žiaru? 10 otázok o našich dedinách, ktoré by ste mali dať
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Náš okres je okrem Žiaru nad Hronom a neďalekej Kremnice posiaty desiatkami obcí. Zostavili sme desiatku otázok, ktoré by Žiarčan o svojom okrese mal zvládnuť… Skúsite?

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom.

Hrajte tu: KVÍZ o okolitých dedinách: Žiarčania, predveďte sa

Vyskúšajte tiež:

Rýchly KVÍZ: Žiarske námestie v desiatich otázkach

Ste deti panelákovej džungle? 10 otázok o žiarskych sídliskách

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Žiaru a okolia.

Foto: ilustračné

Niet pochýb, že naše okolie poskytuje domácemu i návštevníkovi množstvo krás. Ak máte ale chuť spoznávať Slovensko aj mimo našich končín a radi cestujete vlakom, máme pre vás tip. Pozrite vo videu…

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk