Barbara Dallosová Rôzne Správy

Prečo sa nemá piť v robote? Odpoveďou je vtipná novinka od Sitňanu, VIDEOKLIP

Ako hovoria hudobníci, sexi modelky v ich klipe nečakajte. Žiarska kapela opäť prichádza s príbehom zo života. Pozrite si klip...

Ilustračný obrázok k článku Prečo sa nemá piť v robote? Odpoveďou je vtipná novinka od Sitňanu, VIDEOKLIP
Zdroj: Sitňan

Žiarski muzikanti pridali k jednej z novších piesní čerstvý videoklip. A ten je opäť úprimný a veselý. Kapela Sitňan, aktuálne fungujúca v zložení Vlado Gagus Gajdoš (spev), Rišo Paczelt a Peto Bombač Bombala (gitary) Palo Chorky Prekopp (basa) a Marek Reggi Regina (bicie) ho práve premiéruje. O kameru sa postaral kremnický kameraman Mišo Schwarz a za zmienku stojí aj hlavný aktér. O klipe sme sa rozprávali s frontmanom Vladom.

Kde sa klip nakrúcal?

Lokalita je prísne utajená, ako Area 51 v Nevade (smiech).

Pesnička je trošku tvrdšia…

Áno, je tvrdšia ako zvyčajné robíme, čo ma na svedomí náš gitarista Rišo, ktorý počúva tvrdšiu muziku. Pieseň pojednáva o tom, že sa v práci nemajú požívať alkoholické nápoje, lebo môže ľahko dôjsť k úrazu. Sme kapela, ktorej ide hlavne o zábavu, neriešime problémy, ktorých majú bežní ľudia v živote dosť, ale sa snažíme úsmevným príbehom zabaviť ľudí.

Zahral to hlavný aktér tak dôveryhodne, alebo si pred natáčaním naozaj pomohol nejakým pivkom, aby to bolo autentické? :)

Hlavného aktéra klipu sme nemuseli dlho hľadať, lebo môj ujo je srdcom starý rocker a je za každú srandu, čo patrične dokázal aj stvárnením robotníka, ktorému sa sníva sen… Je to výborný herec a preto nepotreboval žiadny „doping“ pred natáčaním. Rekvizitou bolo ale samozrejme pivo. V ten horúci deň, ktorý sme točili, sa fakt hodilo.

U nás nečakajte, že v príbehu nájdete krásnu modelku, čo radi používajú v klipoch iní interpreti. U nás je to škaredý plešatý chlap v montérkach.

Aké bolo natáčanie?

Sami sme boli milo prekvapení, že realizácia klipu nám nezabrala mnoho času. Viac času nám zabralo hľadanie adekvátneho miesta, ktoré by spĺňalo podmienky na natáčanie, keďže sa príbeh odohráva v pracovnom prostredí. Manažér cez rekvizity, čiže ja, smutne v deň natáčania zistil, že v celom meste sa nedá kúpiť pivo značky, ktorú sme potrebovali použiť pri natáčaní.

Kde si vás najbližšie vypočujeme?

Najbližšie je na pláne 24.8 varenie guláša v parku, na čo sa veľmi tešíme. Pred štyrmi rokmi sme dostali cenu za najviac sa zabávajúcich kuchárov, tak to chceme obhájiť aj tento rok. Ďalej pripravujeme jedenásty ročnik Sitňanfestu. A opäť sa môžu začať práce na tvorbe ďalšieho singlu, aby sme mohli približne o rok priniesť našim fanúšikom niečo nové. V tomto letnom a prázdninovom období obiehame ešte letné koncerty a motorkárske zrazy. Najbližšie koncerty sú až od septembra Martin, Košice, Bánovce nad Bebravou, Handlová atď.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie