Tlačové správy

Reštaurácia LUNA od dnes po novom: Nový jedálny lístok, obedové menu a navyše s rozvozom!

Obľúbená reštaurácia LUNA v centre Žiaru prichádza s novým konceptom. Kvalita ostáva na TOP úrovni, služby sa ale rozširujú. Veď pozrite...

Ilustračný obrázok k článku Reštaurácia LUNA od dnes po novom: Nový jedálny lístok, obedové menu a navyše s rozvozom!
Foto: DuPe - / Zdroj: Dnes24.sk

(PR)„Jedálny lístok bol vytvorený tímom nášho šéfkuchára Vladimíra Bániho z tých najlepších ingrediencií,“ začína s vysvetľovaním zmeny majiteľ reštaurácie LUNA, Rastislav Kubáň.

Zobrali sme do rúk skvelý nápad, reakcie hostí počas 5 mesiacov od otvorenia, zamiešali najčastejší dopyt od zákazníkov, využili najkvalitnejšie ingrediencie, okorenili zmyslom pre detail, a to všetko vkusne naservírovali do Nového Jedálneho lístka,“ hovorí ďalej.

Slovenské mäso a prílohy z vlastnej kuchyne

Reštaurácia LUNA je otvorená 24 hodín denne a hlavný dôraz sa stále kladie na kvalitu. „Pri výbere dodávateľov a surovín nám najviac záleží na top kvalite – využívame napríklad len a len slovenské mäso, pretože slovenské chovy podliehajú prísnej veterinárnej kontrole, nepoužívajú sa v nich zakázané antibiotiká, plnia najprísnejšie kritériá EÚ. Vylúčená je aj zámena druhu či pôvodu mäsa.“ konkretizuje ďalej Kubáň.

Kúsok talianskej kuchyne ako špagety, rizotá, tagliatelle či linguine sú v LUNE z originálnych talianskych cestovín a špeciálnej Arborio ryže. „Všetky múčne jedlá, prílohy a zákusky pochádzajú z našej vlastnej výroby podľa domácich, tradičných receptúr,“ hovorí ďalej majiteľ.

V reštaurácii, zariadenej v príjemnom, elegantnom provensálskom štýle, dostanete prvotriednu kvalitu za prijateľnú cenu.

Nové obedové menu, od dnes aj s rozvozom!

Nový jedálny lístok si môžete pozrieť aj vo fotogalérii. Okrem neho sa však môžete tešiť aj na nové denné menu, v ktorom si môžete pochutnať na dennej polievke, 2 mäsitých či 1 bezmäsitom jedle a taktiež špecialite týždňa. „V jednotlivé dni sa budú taktiež opakovať určité druhy jedál, pripravované naším tímom kuchárov každý týždeň na iný spôsob. V pondelky v menu vždy nájdete okrem iného cestoviny, v utorky prívarok a sladké jedlo, v stredy určite rizoto, vo štvrtky vyprážaný syr a v piatky rybu a zeleninové jedlo,“ vysvetľuje nový systém Kubáň.

Ako v súčasnosti, tak do budúcnosti chceme spĺňať všetky atribúty modernej, ale zároveň tradičnej gastronómie, variť sezónne, a ako doteraz, načúvať želaniam našich zákazníkov. Ich spokojnosť je to, pre ktorú naše snaženie dáva zmysel,“ dodáva na záver majiteľ reštaurácie LUNA, Rastislav Kubáň.

Kompletné denné menuz nájdete aj na portáli Žiar24. Jedlo si môžete objednať na telefónnom čísle: 0949 177 686. V Žiari sa rozvoz neplatí, Lutilčania a Šášovčania si priplatia 1 euro.

Prihláste sa na odber noviniek z reštaurácie LUNA tu: https://www.facebook.com/lunacentrum

Luna po novom
9
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie