Barbara Dallosová Správy

Riaditeľ žiarskej firmy s prestížnym ocenením: Tento muž je Osobnosťou dopravy 2016

Osobnosť dopravy roka 2016 nájdete v našom meste. Ocenenie patrí mužovi, ktorý stojí na čele známej firmy.

Ilustračný obrázok k článku Riaditeľ žiarskej firmy s prestížnym ocenením: Tento muž je Osobnosťou dopravy 2016
Zdroj: Bring Trucking

Čitateľská anketa TOP SLOVAKIA odborného časopisu TRANSPORT a LOGISTIKA prináša obraz o popularite značiek úžitkových vozidiel na slovenskom trhu, ako aj o spotrebiteľských postojoch veľkej rodiny autodopravcov. Tento rok hlasovalo prostredníctvom časopisu a internetu celkom 2672 ľudí. Zažiarilo aj meno zo žiarskej firmy.

Osobnosť dopravy 2016 je žiarsky riaditeľ

15. ročník ankety priniesol víťazstvo aj do nášho mesta. V kategórii Osobnosť dopravy roku 2016 si odniesol ocenenie Ing. Martin Ľupták, ktorý je generálnym riaditeľom spoločnosti Bring Trucking v Žiari nad Hronom. Ako odznelo na slávnostnom odovzdávaní, Ľuptákovi sa podarilo priviesť slovenskú firmu na pozíciu silného medzinárodného dopravcu s pôsobnosťou v Nórsku, Škandinávii a po celej Európe.

,,Ocenenie je pre mňa príjemným prekvapením a samozrejme, potešilo ma. Považujem to aj za potvrdenie toho, že to, čo robíme, robíme správne a zodpovedne. Poďakovanie za podporu patrí mojej manželke a všetkým mojim kolegom a zamestnancom. Bez ich spolupráce by som výsledky nedosahoval a aj toto je náš tímový výsledok," uviedol pre Žiar 24 ocenený Martin Ľupták.

Minulý rok firmou roka

Za posledné mesiace nejde o prvé ocenenie spojené s menom spoločnosti Bring Trucking. Minulý rok si bola žiarska spoločnosť ocenená ako firma roka. Svojim výsledkom tak predbehla naprílad i známu technologickú spoločnosť Eset so zastúpením po celom svete. Písali sme v článku: Firmu roka 2015 nájdete v Žiari: Spoločnosť z nášho mesta tromfla aj známy Eset!

,,Teší ma to o to viac, že v podstate sme tieto dva pekné úspechy dosiahli na 10 výročie založenia našej spoločnosti na Slovensku. Budeme aj naďalej pokračovať v dobrej práci, rozvoji našej spoločnosti a robiť dobré meno nášmu mestu," dodal Ľupták.

Ceny odovzdal na medzinárodnej konferencii „SpeedCHAIN Slovakia 2016“ viceprezident Zväzu automobilového priemyslu SR Jaroslav Holeček, predseda Zväzu Logistiky a zasielateľstva SR František Komora a konateľ vydavateľstva LUXUR Media a vydavateľ časopisu TRANSPORT a LOGISTIKA Viliam Bujna.

Martin Ľupták ocenený ako Osobnosť dopravy 2016
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie