Staršie žiačky bojovali s Poltárom

Staršie žiačky MŠK Žiar nad Hronom privítali v sobotu na svojej palubovke súperky z Poltára. Tie doteraz v súťaži nevyhrali a preto boli pred zápasmi šance vyrovnané.

3. kola súťaže starších žiačok

Zápas bol vyrovnaný, keď hrala naša prvá zostava a v rozhodli väčšie herné skúsenosti hosťujúcich hráčok. A na dôvažok naša najviac bodujúca hráčka pre zranenie nemohla nastúpiť a oni zase prišli posilnené o blokárku, ktorá už má skúsenosti z juniorskej ligy. Najvyrovnanejší bol posledný set druhého zápasu, keď sme viedli ešte 23:21 a prehrali 26:24. Na druhej strane sme prvýkrát videli nasadenie a bojovnosť v našom družstve, hoci som už pomaly začal pochybovať, či také niečo v našich dievčatách vôbec je! Ukázali, že áno a táto bojovnosť aspoň trochu zmiernila smútok z prehry. Ak však vieme zabojovať v časti setu, je len otázkou času keď to dokážeme aj v celých zápasoch. Ak samozrejme budú dievčatá na sebe viac pracovať. Budúci týždeň cestujeme do Krupiny, ktorá je našim dlhoročným rivalom. O dva týždne privítame súpera z Prievidze. Srdečne všetkých pozývame do telocvične Gymnázia v sobotu, 5.11.2011! Prvý zápas začína o 10,00.