Tlačové správy

Stvorený na oddych: Krásny domček len kúsok od Štiavnice vás očarí, FOTO + VIDEO

Zrekonštruovaný kamenný dom na slnečnom pozemku v obci Dekýš vás chytí za srdce. Ak hľadáte nehnuteľnosť na rekreáciu v tichom prostredí, toto môže byť práve ona. A len na skok od malebnej Banskej Štiavnice.

Ilustračný obrázok k článku Stvorený na oddych: Krásny domček len kúsok od Štiavnice vás očarí, FOTO + VIDEO
10
Galéria
Zdroj: REALITY SERVICE

Kamenný rodinný dom vhodný na rekreačné využitie ako chalupa sa nachádza na slnečnom pozemku v obci Dekýš, okres Banská Štiavnica.

Na dome bola zrealizovaná rekonštrukcia – vymenené plastové okná, strecha, zavedené nové rozvody elektrickej energie a vody, ústredné kúrenie na elektrinu, panelové radiátory, krb na pevné palivo, osadené drevené vstupné aj interiérové dvere, laminátová plávajúca podlaha, keramická dlažba, kúpeľňa a kuchynská linka vyrobená na mieru.

Interiér je rozdelený na prízemie a podkrovie. Prízemie tvorí vstupná chodba, obývacia miestnosť, kuchyňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V podkroví sa nachádza spálňa s loggiou, technická miestnosť a spálňa s terasou, z ktorej je príjemný výhľad na okolie. K domu mimo zastavanej plochy prináleží ešte menší pozemok o výmere 126 m2, na ktorom si môžete pestovať úrodu alebo tráviť voľný čas s rodinou.

Cena domu je 34 000 eur.

Info: mbeniak@reality-service.sk alebo tel. čísle 0905 369 269
Viac ponúk nehnuteľností na www.reality-service.sk

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: YouTube.com
Stvorený na oddych: Krásny domček len kúsok od Štiavnice vás očarí, FOTO + VIDEO
10
Galéria
Zdroj: REALITY SERVICE
Zdroj: REALITY SERVICE

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie