Monika Földešiová Rôzne

Súťaž 2: Byť krásna s Bellezou sa oplatí!

Súťaž s BELLEZA -centrom plastickej chirurgie a laserovej medicíny, pokračuje druhým kolom. Tento týždeň hráte o odstránenie 5 znamienok v hodnote 75 Eur.

Laserové zákroky sú v súčasnosti najmodernejšou i najefektívnejšou metódou, ako vyriešiť niektoré svoje zdravotné problémy alebo chybičky krásy svojho tela. A to všetko bezbolestne!

Belleza centrum plastickej chirurgie a laserovej medicíny ponúka široké spektrum služieb od malých ambulantných zákrokov a estetických operácií v miestnom znecitlivení až po operačné výkony v celkovej anestézii. Medzi najčastejšie požadované výkony, ktoré je možné realizovať priamo v operačných priestoroch ambulancie patria laserový resurfacing tváre, odstraňovanie znamienok (chirurgicky alebo laserom), pigmentových škvŕn, cievok na tvári, žiliek na nohách, rôznych kožných a podkožných útvarov. Možné sú aj korekcie jaziev, operácia očných viečok, korekcia odstávajúcich ušníc a vyhladzovanie vrások. Viac možných zákrokov nájdete na stránke [link=http://www­.plasticka-chirurgia-vrable.sk/wor­dpress/?page_id=2]Be­llezy[/link]. Vybrať si môžete až z troch pracovísk vo Vrábloch, Trnave a v Žiari nad Hronom, v ktorých sa môžete spoľahnúť hlavne na odbornú starostlivosť i celkovú kvalitu zákrokov.

Nebojte sa byť krásnou a zapojte sa do súťaže, ktorú pre vás pripravil portál Nitra24 a Žiar24 s centrom Belleza. Stačí, ak nám napíšete správnu odpoveď na jednu z 3 súťažných otázok, ktoré budeme obmieňať každý týždeň (vždy vo štvrtok). Hrať môžete o nasledovné ceny:

1. 30% zľava na odstránenie žiliek 2. odstránenie 5 znamienok v hodnote 75,–Eur 3. korekcia vrások v hodnote 150,–Eur

Súťažná otázka na 2. týždeň znie: Ako sa volá lekár plastickej chirugie v Belleza centre? Odpoveď nájdete [link=http://www­.plasticka-chirurgia-vrable.sk/wor­dpress/?page_id=78]TU[­/link]

Správne odpovede posielajte mailom na nitra@global24.sk /nitra@global24.sk/ s heslom „belleza“ najneskôr do 21. marca polnoci. Troch víťazov vyžrebujeme 22. marca.

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie