Tipy na víkendový relax: Vyrazte na niektorú z akcií v Žiari a okolí

Prvý júlový víkend sa blíži a presedieť ho doma by bola obrovská škoda. V našom okolí sa stále niečo deje. Inšpirujte sa našim výberom akcíí.

Barbara Dallosová
Ilustračný obrázok k článku Tipy na víkendový relax: Vyrazte na niektorú z akcií v Žiari a okolí
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Edo Klena & Klenoty

piatok o 19:00, Starý dvor, Žiar nad Hronom
Žiarske MsKC pozýva na koncert folkrockovej pesničkárskej hviezdy Eda Klenu so skupinou Klenoty zo Šariša. Originálne humorné texty, výborná muzička, muzikanti, ľudia a dokonalá zábava zaručuje nezabudnuteľný zážitok.

Hudba pod diamantovou klenbou

piatok o 19:00 hod., Dom komorského grófa, Kostol sv. Františka Kremnica
Medzinárodný festival Petra Michalicu Hudba pod diamantovou klenbou 2016 uvedie v Kremnici počas letných týždňov niekoľko koncertov. Tento piatok to bude Štátny komorný orchester Žilina, Leoš Svárovský (ČR) – dirigent, Zuzana Rzounková (ČR) – lesný roh.

Žiarsky chlpáč 2016

sobota, Park Štefana Moysesa, Žiar nad Hronom Tradičná žiarska výstava psíkov, na ktorej dostane šancu každý. Podujatie sa teší obľube i preto, že porotu nezaujímajú papiere o pôvode psov. Môžu sa ho teda zúčastniť aj takzvaní orechovia, či bývalí útulkáči. Tí súčasní tu zase môžu nájsť nový domov.

Viac čítajte v článku: Žiarsky útulok praská vo švíkoch: Zmeniť by to mohol jediný deň! FOTO

Nat Osborn Band

sobota o 20:00 hod., Kino Akropola Kremnica Originálna zmes funky, rocku, jazzu, big bandu ale aj iných hudobných štýlov v spojení s charizmatickým spevom a chytľavými textami lídra kapely Nata Osborna vás roztancuje.

Jedenástky 2016

sobota o 10:00 hod., ihrisko Nevoľné
Obec Nevoľné opäť pozýva na tradičné kopanie futbalových jedenástok. Akcia s nenapodobiteľnou atmosférou sa bude konať na tamojšom dedinskom ihrisku. V hre sú podľa organizátorov hodnotné a zaujímavé ceny.

KINOTIP: Predtým ako som ťa poznala

nedeľa o 18:00 hod., Kino Hron, Žiar nad Hronom
Emilia Clarke (hviezda seriálu Hra o tróny) a Sam Clalfin (séria Hry o život) v hlavných úlohách filmovej adaptácie romantického bestselleru obľúbenej autorky Jojo Moyesovej.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk