Barbara Dallosová Kultúra

Užite si jesenný víkend v Žiari a okolí: Prinášame niekoľko tipov

Sychravé počasie nie je dôvodom presedieť víkend doma. Odmeňte sa po náročnom týždni a vyrazte si na niektorú z chystaných akcií...

Ilustračný obrázok k článku Užite si jesenný víkend v Žiari a okolí: Prinášame niekoľko tipov
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Sitňan fest

sobota o 19:00, Hlavná sála MsKC, Žiar nad Hronom
8. ročník rockového festivalu Sitňan fest, ktorý prinesie to najlepšie z českej i slovenskej punkrockovej scény. Účinkujú: Medial Banana, Totální nasazení (CZ), Hasiaci prístroj, Nekultúra, Got blue balls, Abba, Acid force.

Noc legiend

piatok o 20:00 hod, Ringbürgerova pivnica, Kremnica
Skupina Schody z Banskej Bystrice, okrem vlastnej tvorby, realizuje aj projekty cover produkcií legendárnych The Doors a Johna Lennona, s ktorými prichádzajú do Kremnice. Pred samotným koncertom, ktorý bude o 22:00, budú premietané videá spomínaných hudobných legiend.

Večer pod hviezdnou oblohou – Universum

piatok o 20:00 hod., Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella, Žiar nad Hronom
Multimediálny program vo Hviezdnej sále s využitím možností planetária vás oboznámi s vývojom vesmíru a poskytne vám tiež pohľad na našu nočnú oblohu, predstaví najznámejšie súhvezdia a vysvetlí povahu niektorých úkazov ako sú meteory či zatmenia.

KINOTIP: Inferno

nedeľa o 18:00 hod., Kino Hron, Žiar nad Hronom
Oscarový režisér Ron Howard sa vracia, aby nakrútil najnovší bestseller z megaúspešnej knižnej série od spisovateľa Dana Browna (Da Vinciho kód, Anjeli a démoni)

Koncert: Ivan Mihok band

nedeľa o 20:00 hod., Divná pani, Banská Štiavnica
Jesenný koncert na kapely Ivan Mihok band v príjemnom prostredí pri dobrom víne či káve v historickej Banskej Štiavnici.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie