V I.BBHBL sa hokejbalisti SPORT TRENDu vyšvihli na štvrté miesto

Okrem Slovenskej hokejbalovej extraligy, hrá žiarsky SPORT TREND aj I. banskobystrickú hokejbalovú ligu. Po tom, čo sa tímu v minulom roku podarilo ako nováčikovi postúpiť z II.BBHL do I.BBHBL, si opäť ako nováčik udržuje slušné priebežné umiestneni

Prvé tri kolá súťaže boli odložené pre nepriaznivé počasie. V 4.kole sa tak hráči SPORT TRENDu stretli s osemnásobným víťazom tejto ligy Cocrou Radvaň. Vstup do zápasu mali Žiarčania katastrofálny a už po niekoľkých minútach prehrávali 0:4. V druhej tretine však korigovali stav stretnutia dvoma gólmi a v záverečnej časti hry dokonca vyrovnali na 4:4. V poslednej minúte však po nedôraznom bránení inkasovali a prvý zápas v I.BBHBL tak prehrali 4:5.

Nasledoval druhý zápas proti Damixu Brezno. Tento vyrovnaný zápas sa žiarskemu tímu podarilo otočiť dvoma gólmi v záverečnej časti hry a Žiarčania tak zvíťazili 3:2.

V treťom zápase si hráči SPORT TRENDu zahrali proti tímu Berserker, ktorý do I.BBHBL postúpil v rovnakom roku, avšak z druhého miesta. Zápas bol jasne v réžii žiarskeho družstva, ktoré deklasovalo súpera 10:1.

V 7.kole si Žiarčania zmerali sily s N-Sport Lions Banská Bystrica. Dramatické stretnutie sa v riadnom hracom čase skončilo nerozhodne 2:2 a v samostatných nájazdoch bol úspešnejší žiarsky tím.

Piaty zápas sezóny odohrali hráči SPORT TREND 31.októbra 2010 a stretli sa v ňom s minuloročným víťazom ligy Eagles Banská Bystrica. Po zápase, ktorý mal spočiatku vlažné tempo, sa nakoniec tešilo opäť žiarske družstvo a pripísalo si tak štvrté víťazstvo v I. banskobystrickej hokejbalovej lige, čo ho v tabuľke posunulo priebežne na štvrté miesto, pričom má ešte o zápas menej ako ostatné tímy v hornej časti tabuľky.