Vďační za každé pohladenie: GALÉRIA žiarskych útulkáčov, ktorá dojme

Koterce žiarskeho útulku sú plné psíkov, ktorí vo dne v noci čakajú na svojich nových majiteľov. Pomôcť však môžete aj inak než adopciou.

Barbara Dallosová

Útulok na konci Žiaru nad Hronom prevádzkuje Občianske združenie Strážni anjeli. Dostávajú sa doň zatúlanci, psíci, ktorí prišli o majiteľov, ale aj takí, ktorí vľúdne slovo a pohladenie nikdy nezažili. Na niektorých chlpáčov sa usmeje šťastie pomerne rýchlo, iným sa stane koterec domovom na dlhé mesiace či dokonca roky.

Adopcia pre psíky znamená celkom novú šancu, pomôže ale i dočasná opatera, pri ktorej môžu psíci na nových majiteľov čakať v príjemnejšom prostredí, než je koterec útulku. Treťou možnosťou, ako psíkom pomôcť, je nájsť si chvíľu, prísť ich vyvenčiť a oslobodiť ich aspoň na moment z mrežovaných domovov.

Prezrite si v našej galérii fotky všetkých psíkov, ktoré momentálne čakajú na adopciu v žiarskom útulku. Možno vám jeden z nich zlomí srdce…

Pre viac informácií volajte čísla 0908 661 737 alebo 0948 082 206 alebo hľadajte viac na facebookovom profile OZ Strážni anjeli.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame