Víťazstvo pečatili v poslednej minúte

III. liga Stred Nová Baňa - Turany 3:1 (2:0)

**III. liga Stred

Nová Baňa – Turany 3:1 (2:0)**

Prevahu v prvom polčase vyjadrili domáci dvoma peknými gólmi. V druhom polčase mohli svoj náskok zvýšiť, ale boli to naopak hostia, ktorý znížili na rozdiel jedného gólu a snažili sa o vyrovnanie. V nervóznom závere napokon v poslednej minúte Mikuška svojím druhým gólom po individuálnej akcii definitívne rozhodol o tom, že všetky tri body zostanú v Novej Bani. Góly: Mikuška 2, Minka – Kučma. Pred 200 divákmi rozhodoval Jánoš.

Ďalšie výsledky: Kremnička – Tisovec 4:0, Krásno nad Kysucou – MFK B. Bystrica 0:3, Veľký Krtíš – Liptovská Štiavnica 1:1, Bánová – Čadca 1:1, Kalinovo – Kysucké N. Mesto 1:1, Závažná Poruba – Fiľakovo 0:0, Námestovo – Liet. Lúčka 3:2, Nová Baňa – Turany 3:1. **Dohrávka 2. kola: Liet. Lúčka – Lipt. Štiavnica 1:4. **Dohrávka 8. kola: Kysucké N. Mesto – Veľ. Krtíš 5:1.

16. Fiľakovo 9 0 3 6 5:25 3

10. kolo, 10. októbra 2010, o 14,30 hod.: Lietavská Lúčka – Nová Baňa, MFK Banská Bystrica – Turany, Fiľakovo – Námestovo, Kysucké Nové Mesto – Záv. Poruba, Tisovec – Kalinovo, Čadca – Kremnička, Liptovská Štiavnica – Bánová, Krásno nad Kysucou – Veľký Krtíš.