Barbara Dallosová Krimi

Vodič (†59) vyletel z auta, nemal šancu prežiť: Pitva ukázala smutné zistenie

Vodič pri Banskej Štiavnici prešiel do protismeru, narazil do dvoch stromov a prevrátil sa na strechu. Z auta ho vymrštilo a zraneniam podľahol.

Ilustračný obrázok k článku Vodič (†59) vyletel z auta, nemal šancu prežiť: Pitva ukázala smutné zistenie
4
Galéria
Zdroj: Policajný zbor SR

Polícia v Žiari nad Hronom vyšetruje dopravnú nehodu osobného auta, ktorého vodič prišiel o život. Nehoda sa stala pri obci Počúvadlo ešte 1. mája v popoludňajších hodinách. Informuje o tom banskobystrická krajská polícia.

,,59-ročný vodič z Bátoviec z doposiaľ nezistených príčin prešiel vozidlom do protismeru a mimo vozovky, kde postupne narazil do dvoch stromov, následne sa s vozidlom vrátil späť na vozovku, kde sa prevrátil cez strechu opäť na kolesá. Pri prevrátení vozidla bol vodič vymrštený, následkom čoho utrpel smrteľné zranenia, ktorým na mieste podľahol," opisuje strašnú nehodu neďaleko známeho tajchu polícia.

U vodiča bola nariadená súdna pitva. Ako konštatujú policajti, podľa predbežných výsledkov pitvy príčinou smrti bol úrazovo-krvácavý šok v dôsledku viacerých poranení pri dopravnej nehode. Ukázalo sa však aj, že za zbytočnou smrťou môže stáť alkohol.

,,Pri vyšetrení na alkohol mu bolo v krvi zistených viac ako 2,4 promile alkoholu," dodáva polícia smutné zistenie s tým, že vyšetrovanie nehody pokračuje a do konania pribrali aj znalca z odboru cestnej dopravy.

Nenechajte si ujsť viac noviniek zo Žiaru a okolia a sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

Chcete mať vždy po ruke aj informácie zo Slovenska či zo sveta? Sledujte Facebook Dnes24.

Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie