Voľné miesto v Žiari: Tu hľadajú zodpovedného človeka

Voľných pracovných miest je stále menej. Jedno z nich sa však vytvorilo v spoločnosti s 20 ročnou tradíciou. Spoločnosť Slovkontakt hľadá pracovnú silu. Pozrite si podrobnosti.

Martin Károly
Ilustračný obrázok k článku Voľné miesto v Žiari: Tu hľadajú zodpovedného človeka
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

Spoločnosť Slovkontakt sa už od roku 1994 zaoberá predajom alkoholických ale i nealkoholických výrobkov formou veľkoobchodu ale i maloobchodu. „Zákazníci majú u nás viacero výhod. V našej predajni na STS-ke môžu tieto výrobky kúpiť za veľkoobchodné ceny,“ hovorí majiteľ spoločnosti, Augustín Šipikal.

Ak pripravujete rodinnú oslavu, tovar si tu môžete zobrať na komis. „Táto naša služba je čoraz viac obľúbená. Neotvorené fľaše ľudia jednoducho naspäť a zaplatia len za tie, ktoré vypili,“ konkretizuje majiteľ.

Práve do tejto predajne potrebujú posilu. „Hľadáme do nášho obchodu zodpovednú osobu so zmyslom pre poriadok. Chceme vytvoriť miesto s trvalým pracovným pomerom, so všetkými výhodami, a povinnosťami“ dodáva Šipikal.

Svoje žiadosti so životopisom môžete posielať mailom : slovkontakt@slovkontakt.sk alebo zavolajte na toto telefónne číslo: 0911 819 359

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame