Barbara Dallosová Krimi Správy

Žarnovičania zo známeho prípadu sú už obvinení: Koľko im hrozí?

Prípad auta, s ktorým sa polícia stretla hneď niekoľkokrát, rezonoval našim regiónom. Dvaja Žarnovičania majú na krku vážne obvinenie.

Ilustračný obrázok k článku Žarnovičania zo známeho prípadu sú už obvinení: Koľko im hrozí?
4
Galéria

Pred časom sme vám priniesli dramatické zábery zo Žarnovice. Na videu bolo vidno, ako dáva autobus prednosť dievčatku na priechode pre chodcov a v momente, keď dievčatko prechádza poza autobus, objaví sa čierne auto predbiehajúce cez plnú čiaru.

Ako neskôr informovala polícia, s autom z rýchlo šíriaceho sa videa sa krátko na to stretli muži zákona ešte dvakrát – v júni podrobili policajti vodiča tohto istého auta testom na drogy s pozitívnym výsledkom a v septembri odhalili policajti PMJ v Žarnovici pod mostom opäť to isté auto, v ktorom dvaja muži prechovávali drogy. Policajti dvíhali varovný prst a sľubovali, že urobia veciam rázny koniec.

Podľa najnovších informácií z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici mužovi zo Žarnovice už policajný vyšetrovateľ vzniesol obvinenie za drogovú trestnú činnosť spáchanú formou spolupáchateľstva.

,,Za zločin, z ktorého je obvinený spolu s ďalším Žarnovičanom, hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov," dodáva k prípadu polícia.

Zábery zo spomínaných zásahov nájdete v priloženej fotoalérii, video cestného piráta si pozrite pod článkom.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie