Nedeľa 21. júl 2019 Daniel  18 °C
Barbara Dallosová Kultúra Správy

Zažite zaujímavý týždeň: Nápady, kam v Žiari a okolí

Posledný marcový týždeň je načatý. Odpočiňte si po náročnom dni v práci, alebo si už teraz urobte víkendové plány. Máme pár tipov.

Ilustračný obrázok k článku Zažite zaujímavý týždeň: Nápady, kam v Žiari a okolí
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Miro Jaroš: ŤUKI TOUR 3

utorok o 17:00 hod., SSOŠPg EBG (Bývalý Dom kultúry), Žiar nad Hronom
Tip pre rodičov ratolestí. Turné Ťuki Tour 3 je voľné pokračovanie turné k tretiemu albumu obľúbeného speváka Mira Jaroša, ktorý prináša úplne novú šou, zloženú z nových skladieb ale aj overených hitov.

Tip do kina: LOVEnie

streda o 18:00 hod., Kino Hron, Žiar nad Hronom
Romantická komédia režiséra filmov Cuky Luky Film, 10 pravidiel ako zbaliť dievča a Snowboarďáci. V hlavných úlohách Ester Geislerová, Eva „Evelyn“ Kramerová a Jakub Prachař.

Aotearoa – krajina veľkého bieleho oblaku

štvrtok o 19:00 hod., Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella, Žiar nad Hronom
O Novom Zélande sa hovorí ako o najmladšej krajine na svete. Ponorte sa za spevu Maoriov, pôvodných obyvateľov krajiny, do jeho histórie, spoznajte jeho prírodné a kultúrne dedičstvo, zoznámte sa s krásami, zaujímavosťami a hlavne inšpirujte pri vlastnom objavovaní neprebádaných kútov našej planéty v programe žiarskeho planetária.

Koncert: Aimée Allen Quartet (USA)

piatok o 20:30 hod., Akropola, Kremnica
Koncertom jari v kremnickej Akropole bude vystúpenie americkej jazz-soulovej speváčky Aimée Allen s kapelou, ktorá sa pohybuje v žánroch latin jazz, bossa nova alebo chanson. Ak áte radi Ellu Fitzgerald, Billie Holliday, Pata Methenyho, alebo Sade, nenechajte si koncert Aimée Allen ujsť.

Skoromájová TWENTY FIVE párty

sobota o 20:00 hod., Hlavná sála MsKC, Žiar nad Hronom
Po minuloročnom úspechu sa do nášho mesta opäť vráti populárny D.J. Julo Viršík so svojou Twenty five Expres party. Slovenské i svetové hity sľubujú originálnu zábavu až do rána.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk