Barbara Dallosová Krimi Správy

Žiarski policajti prosia o pomoc pri pátraní: Nevideli ste niekde Nikolu (14)?

V poslednej esemeske školáčka podľa policajtov písala, že bude meškať, onedlho už bol mobil vypnutý. Pozrite si fotky a popis hľadaného dievčaťa.

Ilustračný obrázok k článku Žiarski policajti prosia o pomoc pri pátraní: Nevideli ste niekde Nikolu (14)?
Zdroj: Policajný zbor SR

Polícia v Žiari nad Hronom sa na občanov obracia s prosbou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po 14-ročnej dievčine z Hliníku nad Hronom. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Podľa Kováčikovej bola Nikola bola u svojej starej mamy na prázdninách odišla z domu von ešte 9. júla 2018, kde sa mala podľa dohody so starou mamou vrátiť popoludní domov.

,,V ten deň jej v podvečerných hodinách poslala SMS, že bude meškať. Následne bola približne o dve hodiny telefonicky kontaktovaná starou matkou, kedy telefón najskôr nedvíhala a potom už bol vypnutý. Od uvedenej doby nepodala o sebe žiadnu správu. Pravdepodobne sa však nachádza na neznámom mieste v Bratislave," uviedla hovorkyňa.

Nikola je podľa policajného opisu 160 cm vysoká, štíhlej postavy, má modro-zelené oči a tmavohnedé dlhé rovné vlasy. Oblečené mala mať biele tričko s potlačou, krátku tmavomodrú sukňu a čierne sandále.

,,V prípade akýchkoľvek informácií k nezvestnej dievčine, ktoré by mohli napomôcť k jej vypátraniu, tieto oznámte buď osobne na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č.158," vyzýva na záver Kováčiková.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie